Sayfa 536/999 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

1.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Karikatürü beğenmedin galiba...sen milletin anasını bekleyen Cengizci misin?
    Karikatur iyi de bana faydasi yok. Simdi bu dolar niye cikmiyor inu bi desin biri. Amerikaya giden var mi aranizda.

Orda bi ufak suya 2 dolar veren? Biraz gezen para harcayan? Bi starbucks kahveye 4 dolar veren. Burda 12 tl degil mi o kahve? Fiyatlari kiyaslayinca simdi diyorum dolar gercekten cok mu yuksek? Yoksa orasi abd burasi orta dogu. Oranin geliri baska buranin baska mi denek lazim?

Alıntı Originally Posted by XMountaiN Yazıyı Oku
    Karikatur iyi de bana faydasi yok. Simdi bu dolar niye cikmiyor inu bi desin biri. Amerikaya giden var mi aranizda.

Orda bi ufak suya 2 dolar veren? Biraz gezen para harcayan? Bi starbucks kahveye 4 dolar veren. Burda 12 tl degil mi o kahve? Fiyatlari kiyaslayinca simdi diyorum dolar gercekten cok mu yuksek? Yoksa orasi abd burasi orta dogu. Oranin geliri baska buranin baska mi denek lazim?
    En dusuk ucret 6.500 gayme filan, kafan basiyorsa oradan hesapla.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    En dusuk ucret 6.500 gayme filan, kafan basiyorsa oradan hesapla.
    Tamam da onu da tl ye cevirip buluyorsun. O da dolar yuksek oldugundan diyebilirim sana.

Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    kozal , basbelasi goodyear ve gsray var ; kozal ve gsray gayet memnunum , goodyear cok yordu..(2.65 goodyear ort)
    nickin harici var mi kagit tavsiyen.?
    gsray 1.48 idi..
    sira lastikte..ytd
    bir cukurdan cikmak istiyorsan yapacagin ilk sey kazmaktan vazgecmektir..

5.  Alıntı Originally Posted by XMountaiN Yazıyı Oku
    Dolar yuzunden cipralexe basladim. Bu ulkede insan hic bisey olmasa sikintidan kanser olur
    Cipralex gavur icadı.Carpılabilirsiniz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,655
    Ooo ne güzel niza var

Exaliburu dolaptan çıkarayım hele
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by XMountaiN Yazıyı Oku

Filtre kahve burda tall 7.5tl (antalya 8.5). orda doğuda 1.60 batıda 1.50 dolar idi..latte 3 dolardı.(baya oldu enflasyon etkisini bilmiyorum) Burda 30- 40liraya filtre kahve icebilirsiniz. Orda seyahat kitabina gecmis kaliteli mekanda kahve 3dolara ictim. Bizde fiyatlar mekana göre Oynak yani. Su 2 dolar ama 24luk alirsan 0.25e geliyordu. Pariste caddede en dusuk su 3 euro ama biraz arada markette elivan 1lt 60cent..Bigmac yerine starbucks endeksi mi düşünüyorsunuz. Yani karisik durumlar.. ppp bakılacak.. 1.5 dolar 7.5dan çıkarsanız denge 5 gibi.. ;)

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    iyi hatırlattın, mükemmel bi KHK idi..
    bu başkanlık iyi bi şey galiba, devlet yapması gerekenleri yapmaya başladı.. mesela suud konsolosluğu- kaşıkçı vakasını mükemmel oynamıştı mit.. koca cia başkanı işi gücü bıraktı ankara'ya geldi, ne var sizin elinizde diye

mesela yıllardır suriye/ırak işlerinde askeri aksiyon alınamıyordu- ne zaman harekat kararlılığı gösterilse ordu içindeki natocu/fetöcü paşalar buna engel oluyordu.. pentagonun maşası işid barzani'nin üstüne yürüdüğünde 100 tane tank sokup işid'i durdurması gerekirken, natocu generaller engel olmuştu- ne zaman ki, 15.temmuz vuku buldu ve natocular tasfiye edildi, cerablus'a da, el-bab'a da, afrin'e de tak diye girdi, her cins pentagon köpeğini süpürdü attı.. rojawa sınırına asker yığdı, koca pentagon korkusundan fatsa yaptırımı bile ilan edemedi s400' gelmesine rağmen

ülkenin en büyük sorunu devletin parça- parça olmasıydı, sağ el bi şey yapacaksa muhakkak sol ele kumpas kurdurturlardı ki, bi iş yapılamasın..yekvücut olunca devlet aksiyon alabiliyor artık.. bu khk da, merkezin swap limitlerini kısması da, kamu bankalarının f/x piyasasını domine edebilmeyi başarması da, devletin değişen yapısı sayesinde.. başkanlık iyi bi şeymiş galiba

Sayfa 536/999 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •