Sayfa 10/670 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 73 - 80 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Bu başlığı şu anda 3 kişi okumaktadır. (2 üye ve 1 ziyaretçi)

Bak gördünmü kardeş şurda 3-5 kişiyiz spek elimizdekini almak için 99 taklamı atıyor..ya da derin bir inişe mi gidiyoruz...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. Doğru soyluyon kardes. Spek istiyosa 4.5 den olur

Rahatlıkla taban gösterebilir.Kademeler bomboş...😡

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.

Ani hareketlerde kademer sirayla gitmiyor.3,5 atlıyor.Su an kademeleri doldurdular.Şerefsiz spegi bulduk

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.

5. benim umudum kısa vade için bitti. ortalamayı düşürmek için kağıt almayacağım zira tek bir kişi hisseyi belirliyor. ve ne kadar bekleriz Allah bilir 1 sene mi 3sene mi

6. elinde dolaşımdaki 2.6 milyon lottan kaç tane var ve ortalama katan alıp sattı cebine ne kadar koydu.
    hani diyorum bu iş burda bitmemel,... operasyon bitmiş olamaz diye düşünüyorum.
    sizlerin görüşü nedir ve hisse nette kaç kişi bu hisseyi almış ola bilir.

7. Tahtanın %85i 5 aracı kurumda, dün 3,60 ortalamayla 70k mal aldılar, 90k sattılar, şimdi 3.3x lerden niye satıyorlar, haberli kağıt bir de...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Arkadaşlar bu tahtada ki oros.. çocuğu son 3 - 4 aydır kaç küçük yatırımcının kanına girdi merak ediyorum. Ve hala yetkililer müdahale etmiyor çok garip....

Sayfa 10/670 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •