Sayfa 481/670 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon
Arama sonucu : 5359 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. İnterxion 2021 başında Neckermanna yerleşecek. 2028 e kadar orayı Veri toplama merkezi haline getireecek. Süper bilgisayarlarin olduğu veri işleme merkezi yapacak..
    Buraya kadar olan kisim İnterxionu bağlar. Onların kendi planları.

Adamlar 30 temmuzda Frankfurtta basın toplantısı yaparak, satın aldiklari bolgede neler yapacaklarını planları neler onları paylaştılar..

Ben haberi yapan gazeteciye mail attığımda 5 Ağustos tarihinde bana şunları yazdı:
    Şuan Interxion firması Servetgyo dan Oswenin anahtarını almadı yazdı. En azından ben öyle biliyorum dedi.

15 Agustosta ise Interxion yatırımcı ilişkilerime mail attım.
    Bana cevap olarak şunu dedi: Osweye şuan degil de 2021 başında yerlesmenizin nedeni yapılan anlasmalardan dolayı dedi.

Parsel süreci yani ifrazdan dolayı değil dedi.

Ama Servet GYO yatırımcı ilişkilerini aradığımda hala İfraz süreci devam ediyor, biz de sürecin bitmesini bekliyoruz dedi.

Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    bu proje yapılacaksa 5 yılda bitmez

2. Herhalukârda bekleyeceğiz ki düzeltme yapa yapa yürüse daha iyidir kanımca.
    Yani 2021 yılı 0cak ayı ortalarına doğru bu paranın ikinci kısmıda hesaba geçer.
    Arkadaşlar E'sabıru minerrahman sabır Rahmanın ni'metidir.
    Bu kıymetli hazinenin değerini bilin eşe dosta tavsiye etmeyin buralardan mal kaptırırlarsa burnumuzdan getirirler.
    Benim fikrim yeni bir egeen doğuyor anlayana..
    Y.t.d

3.  Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Herhalukârda bekleyeceğiz ki düzeltme yapa yapa yürüse daha iyidir kanımca.
    Yani 2021 yılı 0cak ayı ortalarına doğru bu paranın ikinci kısmıda hesaba geçer.
    Arkadaşlar E'sabıru minerrahman sabır Rahmanın ni'metidir.
    Bu kıymetli hazinenin değerini bilin eşe dosta tavsiye etmeyin buralardan mal kaptırırlarsa burnumuzdan getirirler.
    Benim fikrim yeni bir egeen doğuyor anlayana..
    Y.t.d
    aksine düştükçe herkese tavsiye ediyorum.aşağı düğru hisseyi baskılarlarsa mal kaptırırlar.yapmasınlar sırtlanlar.dünden bugüne hisseyi 2 lira düşürürseler ben de diğer hisselerden basarım bundan alırım.meydanı boş bulmuşlar itler.diğer arkadaşlarıma da benim taktiği uygulamalarını önerdim.yarından itibaren onlar da diğer hisselerinden satıp bundan alacaklar.1 arkadaşım mesela 3 aracı kurumdan toplam 6700 lot aldı.iyi de etti.kısa vadede birebir beklentisi olan bu hisse dururken neden almasınlar.vay efendim spek kızarmış da anamızı ağlatırmış.çok da fifi.bunu o dert etsin ben ilk hissemi 50 den vereceğim.isterse götürsün isterse baskılasın.bizde daha çok mal alcak hesap var.nokta

Müthiş yükselen endeksde srvgy eksi kapatıyor akıllara zarar bir durum yazık

5. Konsolide 5,8 kar
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

6. bundan bir cacık olmaz.para kasaya da girse olmaz.aldığım bir duyumda patron herkesi dökmeden hisseye devamlı baskı yapacak.yazık be allah belanı versin hergele patron

Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    bundan bir cacık olmaz.para kasaya da girse olmaz.aldığım bir duyumda patron herkesi dökmeden hisseye devamlı baskı yapacak.yazık be allah belanı versin hergele patron
    5-6 sene beklemişim, 3-5 sene daha beklerim, benim için sorun değil, yada çocuklarıma bir SERVET bırakırım, daha ne isteyeyim.

8.  Alıntı Originally Posted by Şanssız Uzaylı Yazıyı Oku
    5-6 sene beklemişim, 3-5 sene daha beklerim, benim için sorun değil, yada çocuklarıma bir SERVET bırakırım, daha ne isteyeyim.
    6 yıl daha beklersen 150 ye satarsın.bu kesin

Sayfa 481/670 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •