Sayfa 32/670 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 5359 madde; 249 - 256 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. finansın elinde 50.lot civarı mal kaldı tabi tam takas yarın belli olur

2. Batık abii sen rahat ol, eğer ki olumsuz bir haber gelirse, bu olumsuz haberi önceden haber alanlar hakkında bi önceki temettü olayındaki ile birleştirerek SPK ya şikayette bulunacağım.(insider trading suçu oluşmaktadır)
    Adamlar resmen manipule ediyor hisseyi.

Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Batık abii sen rahat ol, eğer ki olumsuz bir haber gelirse, bu olumsuz haberi önceden haber alanlar hakkında bi önceki temettü olayındaki ile birleştirerek SPK ya şikayette bulunacağım.(insider trading suçu oluşmaktadır)
    Allah razı olsun kardeşim.Valla düşse de rahat olacam,ciksa da.Zaten şu an aylardan beri bulunduğu fiyatlarda...daha nerelere düşecek.Ama adam kendini sövdürmekten hoşlanıyor,o yüzden bazen 3 leri gösteriyor.Haz alıyor,OÇ.

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    748
     Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Batık abii sen rahat ol, eğer ki olumsuz bir haber gelirse, bu olumsuz haberi önceden haber alanlar hakkında bi önceki temettü olayındaki ile birleştirerek SPK ya şikayette bulunacağım.(insider trading suçu oluşmaktadır)
    aynen ,haklısın,öyle bişey olursa ben de şikayet edip hakkımı arayacağım,bizi keriz yerine koymasınlar.
    Dürüstlük pahallı bı mülktür,ucuz insanlarda bulunmaz.

insider trading durumu ile ilgili somut bir dusunceniz varsa sn. andrei28 bende sikayete dahil olabilirim

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!

6. Şu haberler bi gelsin, ona göre bakıcağız.

Araştırdıkça daha çok pozisyon açası geliyor insanın 😊 hele ki bedavanın fevkinde (ki burada bulent ersoy'a referans verdik) bir fiyatla hala işlem görmeye devam edince dayanamayıp sürekli almak istiyor insan. Liste başıyız bugün sayın batık sizden şüpheleniyorum 😊😊😊

Finans yatırıma selam, alıma devam 😊 ama bugun yok ortalarda, yarın bekliyoruz ama onsuz tadı çıkmıyor

Sayfa 32/670 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •