Sayfa 655/670 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 5,233 - 5,240 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Siz hepiniz ben tek dedi herhalde Amca..

Tahtanin suyunu sıkanlara tekmeyi basti

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Amca bugün yayık ayranı gibi çalkaladı .
    Amca hadi gidelim, sen eski topraksin hesabını altına göre yaparsın ;) altın uçtu gitti kaldık biz.

MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sayın Heg Amca twitter guruplarına mesaj veriyor satışa diziyor yiyorsa alın diyor .
    Sonra alışa 70 bin diziyor ve malı olan versin buralardan alırım diyor ve ekliyor istersem 15 dakikada tavanda tabanda yaparım mesajı veriyor.
    Bizim açımızdan olumlu biz amcaylan beraber yola devam ediyoruz inşallah helalinden kazanacağız.
    Kısa vadeciler asla bu hisseye alışamazlar.
    Y.t.d

2. Kendinizi yırtsan8zda kimseden mal alamazsınız.
    Beceriksizliğiniz yüzünden 2 milyon malı 10 lira ve 15 liradan kaptırdınız.
    Af edersiniz nah geri alırsınız siz sanırsınızki tek akıllı sizsiniz.
    Halka arz etmişsiniz isteyen alır bu sacma hareketlerle güven kayb etme derdindesiniz biliyoruz.
    Tahtayı 40 liraya indirmezseniz adisiniz haydin hodri meydan...
    Y.t.d

3. O maliyetlerdekilerini alamazlarsada yüksek maliyetlileri iyi döküyorlar bence ..

4. Şakir bey siz yazmıştınız zaten 96 kadar düşürebilir.sonra toparlar.kan kusturmadan yükseltmez diye.normal değilmi sizce bu hareketler..serveti tanımışsınız artık..olumsuz bir durum varmı sizce..

5. Olumsuz bir durum olsaydı geçen sene 200 'e kadar satarlardı ve asla 180'tl nin altına vermezlerdi.
    Bakınız sirketin varlıkları aveme ve ofis yani muazzam kira gelirleri var ve defteri sürekli yükselecek.
    Benim sahsi fikrim servet 100 lira pahallı değil aksine hala ucuz.
    Bilirsiniz şirketler az vergi ödemek icin değerlendirme raporlarını düsük tutarlar.
    Bilanço bir gelsin defterini görün bana hak verirsiniz.
    Defter 50 lira çıkarsa ben 110 liradan alırım kimseye al demem ben alırım çünkü a avemeleri hakkıylan değerlendirsen resmi defteri cok komik kalır.
    Y.t.d

6. gireni bi güzel öptü amca mı emmı mı her neyse

7. Tahtaya giren yok girdiler gibi yapıyor.
    Aşağı vuruncada mal kaptırmıyor önce kendi kurumlarından alış giriyor ve kendine sata sata indiriyor.
    Böyle sacma hareketli bir tahtada kimse mal almaz onlarda biliyorlar.
    Ama sert bir kayaya denk gelecek demedi demeyin.
    Mesela benim 50 milyon param olsaydı onun baskı icin dizdiği tüm malını alacaktım karşısında oyuncu olmayınca istediği gibi at koşturuyor.
    Benim üzüldüğüm sey;
    Zararına satıp çıkmak zorunda kalanlardır ve onların vebalide tahtayı yapanların burunlarından gelecektir.
    Aglayanın malı gülene fayda vermez.

8. Şakir bey vakıf ve halk 300 bin satmış bu ne anlama geliyor..

Sayfa 655/670 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •