Sayfa 388/898 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 3,097 - 3,104 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Çok yakında gelir haber galip borsadan ygyo almış tir haberi vede çağrı tabiki yesilde enerji şirketine çevirir kendine yeşil enerjiy

2.  Alıntı Originally Posted by Black07 Yazıyı Oku
    Şirket sahipleri enayi ya Şirketlerinin değerini ederini bilmiyorlar da galip mi biliyor. Resmen nitelikli dolandırıcılık yaptıkları şey ama dur diyecek otorite yok. Onlar da bundan faydalanıyor.
    Hisse 67den 79 oldu burada galip nerede dolandırıcılık yaptı merak ettim. Ben avturda para kaymetmiş biri olarak bunu soruyorum canı cehenneme hepsinin

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

para girişi

para çıkışı

4. Hayirlisi bakalim kime kismet gorecegiz

SM-N9005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Arkadaşım hisse 67 den 79 olmadı. Yeşiller dün hareket etti bugün 30 milyon güya devretti. 72-73 den 66 ya kadar verdiler haber geldi. Metro pisliğinin kağıda temas etmesi bile buraları pisletmeye yetti. Bu dolandırıcılık işi ekip işi. Herkes işin içinde bir tek izlemek zorunda kalan biz hariç. Ne oldu da 66 ya düştü ne oldu da 79 a çıktı. Ayrıca galip ygyo aldı haberi çıkar falan filan pompalamalara da kanmayın yeni girecek varsa uyarıyorum dikkat edin buralar pazarlamacı kaynıyor. 2.800 m para çıkışı olmuş hisse yüzde 8 prim yapmış. Bu ne lahana turşusu değil mi?

6. ağaya herşey serbest....cok uçuk.kacik.rakama gerek yok bu hissenin zaten.olmasi gereken fiyat aralığı 1-1,20 gibi o seviyeydi. geçen.aylarda gördü ancak bizim.kamil 40 milyon lotu biranda sessiz sedasız basınca endeksin de etkisiyle hooop kendimizi 69 pozisyonunda bulduk.40 milyon lotun habersiz basılmasına sesini çıkartmayan spk, galip ağanın bu kağıdı 4-5-6 lara götürmesine hiç sesini çıkartamaz.verdigim rakamlara takılmayın.hedef vermiyorum yanlış anlaşılmasın..kagit önümüzdeki 1 ay içinde 5 de olabilir 0.50 krş da ...bikac güne kadar daha net fikir sahibi.olacaz gibi .bakalim zaman.neyi gosterecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by nurikinay Yazıyı Oku
    ağaya herşey serbest....cok uçuk.kacik.rakama gerek yok bu hissenin zaten.olmasi gereken fiyat aralığı 1-1,20 gibi o seviyeydi. geçen.aylarda gördü ancak bizim.kamil 40 milyon lotu biranda sessiz sedasız basınca endeksin de etkisiyle hooop kendimizi 69 pozisyonunda bulduk.40 milyon lotun habersiz basılmasına sesini çıkartmayan spk, galip ağanın bu kağıdı 4-5-6 lara götürmesine hiç sesini çıkartamaz.verdigim rakamlara takılmayın.hedef vermiyorum yanlış anlaşılmasın..kagit önümüzdeki 1 ay içinde 5 de olabilir 0.50 krş da ...bikac güne kadar daha net fikir sahibi.olacaz gibi .bakalim zaman.neyi gosterecek
    Sayın Nuribey kardeşim.Ygyo forumumuzda hep söylenilen veya tekrar edilen bir öngörü var..Ygyo nun 1 ve üstünü en yakın zamanda görmesi görüşü; herhalde bu görüş gerçeği yakın zamanda oluşacağa benziyor....ytd dir.

Sayfa 388/898 İlkİlk ... 288338378386387388389390398438488888 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •