Sayfa 54/898 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 425 - 432 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. 78-79'da ikili dip yapıp yoluna devam edeceğini düşünüyorum...

hayatım da bu kadar gerizekalı bir hisse görmedim. tutarsız ve saçma hareket ediyor. tahta yapıcısı alkol alıyor sürekli sanırım kafa iyiyken başka ayıkken başka davranıyor.

3.  Alıntı Originally Posted by notebook18 Yazıyı Oku
    hayatım da bu kadar gerizekalı bir hisse görmedim. tutarsız ve saçma hareket ediyor. tahta yapıcısı alkol alıyor sürekli sanırım kafa iyiyken başka ayıkken başka davranıyor.
    Kardeş tamamıyla küçük yatırımcıyı ters köşe yapma üzerine çalışan çok uyanık bir oyuncuyla karşı karşıyayız...

4.  Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku
    Kardeş tamamıyla küçük yatırımcıyı ters köşe yapma üzerine çalışan çok uyanık bir oyuncuyla karşı karşıyayız...
    Bende sizin gibi düşünüyorum 0.76 aldım 071 bastı 0.82 sattım.

Çok sert hareketler oluyor hissede spek trade edenleri hiç sevmiyor.

5.  Alıntı Originally Posted by ADAHAN Yazıyı Oku
    Bende sizin gibi düşünüyorum 0.76 aldım 071 bastı 0.82 sattım.

Çok sert hareketler oluyor hissede spek trade edenleri hiç sevmiyor.
    79 gösterip 80-81 kapattı eğer bugün yeterince döktüyse yarın 78-79 u göstermeden de yukarı sürebilir tahtayı... Ama istediğini alamamışsa 78-75-71 duraklarına yolculuk başlar...

Alıntı Originally Posted by Samsunlu Yazıyı Oku
    O bu dediğinizden dolayı uzun soluklu girilirse girilir. Yoksa kısa süre için girenler yanılıyor. Çok defa söyledik ama trade için girenleri bu spek çarpar.
    hayat seni güldürmüyorsa , espiriyi anlamadın demektir...

7. Moral bozacak bir şey yok. Şirket güçlü biçimde ilerlemeye devam ediyor.

https://www.yeniemlak.com/innovia-ze...mlak-haberleri

8.  Alıntı Originally Posted by erdor Yazıyı Oku
    O bu dediğinizden dolayı uzun soluklu girilirse girilir. Yoksa kısa süre için girenler yanılıyor. Çok defa söyledik ama trade için girenleri bu spek çarpar.
    46 kuruştan beri takipteyim tahtayı, iyi de para kazandım... Dediğinize %100 katılıyorum... Hele de 10 bin lotun üzerinde alımlar yapıldığını görürse hiç affetmiyor kesiyor cezayı...

Sayfa 54/898 İlkİlk ... 444525354555664104154554 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •