Sayfa 325/898 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 2,593 - 2,600 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by nurikinay Yazıyı Oku
    dostum ben cok adam takip ediyorum ama.kendi kararimi kendim.veriyorum.sagolsunlar iyi niyetli olduklarini dusunuyorum.ama 70 den almak icin kimsenin uyarmasina gerek yoktu elimde imkanim olsa evi arabayi satar alirdim iki kati 10 gunde kazanirdim.asil onemli olan trenden ne zaman inecegimiz.iste onu kimse kolay kolay soylemiyor.biraz teknik temel bilmeden anlayamiyor insan.tabiiki ac gozlude olmamak lazim.mesela ben 2.50 benim trenden inis rakamim*
    Arkadaş sen bjk daki ka***ino içen arkadaşsın sanırım. Seni oradan tanıyorum eğer o kişi isen, orada milleti ka***ino içerek benim fiyatlarım şu bu diye insanlara umut aşılayıp duran kişiydin. Şimdi de burada fiyat vermeye başlamışsın bakıyorum. 2,50 falan, ha diyelim hedefin bu, sen bekle ama burada duyumlarla, birilerini gazı ile işlem yapan kişiler de var bunu unutma. Kimsenin de kanına girme.....

2. yok o dediğiniz kişi değil ım ben hiç fiyat vermedim vermemde

SM-A700F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. kimsenin kaybetmesini istemem

4. para kolay kazanılmıyor herkes bir umutla burada kazanmak istiyor

5. yüce mevlam herkesin gönlüne göre versin

6. zor para; size yazmadım ... nurikinay beye yazdım. Bu arkadaş bjk çok kişinin canını yaktı diye düşünüyorum. çaktırmadan burada da fiyat vermeye başladı. Aslında burada bulunan kişilerin hiç bir hisseye balıklama atlamaması gerekir. Biraz bilgi sahibi olmalı. Ancak buralarda gezip dolanıp üç beş kuruşunu böyle gazlama msj ile kaybeden çok kişi de var. Bu nedenle hedefini kendine saklamayıp dillendirenlere karşıyım. Site yöneticisinin bunu görmesi gerekir.

7. Daha öncede yazdım.O haber YESIL ve YYAPI ile ilgili. Yani YGYO ile alakası yok.

8. başka şirket lemi alakası var anlamadım

Sayfa 325/898 İlkİlk ... 225275315323324325326327335375425825 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •