Sayfa 799/898 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Gayrimenkul sektörünün geleceği ölçülmede. bilinçsice aynı anda o kadar çok sayıda hacimli gayrimenkul projesi altına girilmiş ki, gayrimenkul sektörünün içinde bulunduğu mevcut durunda bu maliyetlerin yükünü taşıması çok zor.

Bunprojrlerin inşaatları ne aşamada ve tamamlanması için daha ne kadar nakit gerekir acaba?

Ön satış gelirleri sağlanabiliyor mu? Bu inşaat madraflarının kadarı ünite ön satışlarından karşılanabiliniyor?
    Ayrıca mevcut finansal borçlarında ödenmesinede kaynak sağlanabiliniyor mu?

Bu soruların cevabını bilmeden hisse konusunda yapılan bütün yorumlar dayanaksız

2.  Alıntı Originally Posted by Dr.Okan Yazıyı Oku
    Her geçtiğimde İstanbul tower 205 bakıyorum, bir hisse fiyatına bakıyorum, sonra da bizi bu hala düşürenlere beddua ediyoruM.
    İstanbuL Tower'ın bir kısmını satsan ne İnnovia 4 mağduru kalır ne borsa da biz mağdur oluruz ama sizler o kadar açsınız ki, en fakir insan dan daha açsınız!
    Ama ateş elbet sizi çağıracak, bizlere yaşattıklarınızın hesabını elbet vereceksiniz...!
    Bu 205 İstanbul kulede son inşaat durumu nedir? Güncel inşaat durumu resimleri var mı?

Ayrıca innovia 4 projesinde konut bloklarının ve avm nin son inşaat durumu hakkında resim gönderebilecek hakkında
    veya bilgi verebilecek arkadaş var mı?

3.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu 205 İstanbul kulede son inşaat durumu nedir? Güncel inşaat durumu resimleri var mı?

Ayrıca innovia 4 projesinde konut bloklarının ve avm nin son inşaat durumu hakkında resim gönderebilecek hakkında
    veya bilgi verebilecek arkadaş var mı?
    innovia 4 de blokların kaba inşaatı bitti ve sadece duvarlar örüldü.iç tesisat ve sıva işleri yapılırken kriz patlak verdi.yapılacak blok anlamında inşaat yok kalan işler ince işçilik ani sıva fayans tesisat asansör kaplama vs.aslında en baba para bunlara gidiyor .birde peyzaj ve garaj vs havuz vs giderler var dediğim gibi asıl para bunlara gidiyor ..toplam maliyetin yarısında denebilir...zaten kamil abim!! de milletten ekstra para toplamanın peşinde.inşallah devlet el koyarda hem daire sahipleri hemde hissedarlar rahat nefes alır.çünkü bu adam köpeksiz köyde değneksiz geziyor.kimse de hemşerim gel bakalım senin niyetin ne diyemiyor.arkasındaki güç kimse eğer iyi kolluyor keratayı...

4. MADDE 32- Madde ile, sözleşmelerin imalat girdilerinde meydana gelen beklenmeyen fiyat artışları dolayısıyla ülkemizin kalkınması için çok önemli olan büyük projelerin ve kamu hizmetlerinin aksamamasını ve oluşan mağduriyetlerin giderilmesini teminen yüklenicilere idare onayına bağlı olarak fesih ya da devir hakkı verilmesi amaçlanmaktadır

5. şu 0,32 yi bir kırabilsekte en azından moralimiz yerine gelse yaw ammada bekletti

KAP : Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, DZGYO.E, GEDIK.E, YGYO.E ve TACTR.E payları 11/01/2019 tarihinden (seans başından) itibaren 25/01/2019 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. BATTA KURTULALIM ÜMİDİMİZİ KESELİM

F3211 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 799/898 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •