Sayfa 473/898 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon
Arama sonucu : 7181 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: YGYO-Yeşil Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ekoduko Yazıyı Oku
    Beddua iki ucludur, bana girerse doner sanada girer ;) Benimde zararim var. Gecen aylarda O kadar gazladir ki tahtayi yok katarlilar yok satislar patlayacak diye hisseyi tavan yaptirip sonrada elimize verdiler. Simdi de surundurup oldurmuyorlar. Insallah cikarda milletin yuzu guler biraz. Beddua edeceksen kamil var galip var. Bunlara et fazlasiyla hakediyorlar. Senin benim gelecegimizi somurduler cunku. Iyi kazanclar...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Boyle konuş iste..Şimdi oldu.Aynen katılıyorum sana...Canımız çok yandı çooook.Maliyet 88

2.  Alıntı Originally Posted by Efekan Yazıyı Oku
    Napalim umudumuzu keselim mi yakalım mı gemileri...Elimize vermişler oynuyoruz....Sen olsan naparsin???Soruyorum sana.!!!!!Anlaşılan senin canın yanmamış konuşuyorsun Tabiki 20 kuruşa düşssun 10 kuruşa düşssun oralardan al değil mi ?????Sanki bu kağidı 1 ve ustu alan yok.!!!!! İnşallah bir ağzin yanar ne olduğunu görürsün!!!!!!
    Kardeş, ben 28 yıldır bu işi yaparım ve yorumlarım da doğru olanı yazarım tamamı senin 3 katın kadar da malım var. Lakin yok tern kaçıyor az kaldı gibi fuzuli kendini heba etme bu senedin daha çok ama çok zamanı var tamammı

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by tuta Yazıyı Oku
    Kardeş, ben 28 yıldır bu işi yaparım ve yorumlarım da doğru olanı yazarım tamamı senin 3 katın kadar da malım var. Lakin yok tern kaçıyor az kaldı gibi fuzuli kendini heba etme bu senedin daha çok ama çok zamanı var tamammı

F3111 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Varmı 8 10 senesi?????

4.  Alıntı Originally Posted by Efekan Yazıyı Oku
    Varmı 8 10 senesi?????

2-5 yıl

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Arkadaşlar boşuna tartışmayın zamanında 2,3 den aldığım kağıt 0.3 e düştü bu hissede. Hatta 0,29-0,28 bile gördü sanırım. 10 da birine düştü neredeyse ve uzun bir süre harefket etmedi. Bu adamlar böyle.Düşmez diye bir durum yok çıkmaz diyede. Hissesine güvenen oturup bekler. Beklemeyende daha başka fırsatlar peşine düşer.
    hayat seni güldürmüyorsa , espiriyi anlamadın demektir...

7. Bu hisse ile oynayan speğin ...... . .

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Spek e.s. daha nereye basacan a.a. kadar yolun var o.ç

Kısaltmalar iyi temennidir yanlış anlaşılmasın

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 473/898 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz