Sayfa 579/803 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon
Arama sonucu : 6424 madde; 4,625 - 4,632 arası.

Konu: NUGYO nurol gmyo

1. Böyle gostere gostere bir mal çıkma ilk defa görüyorum. Durum çok sakat anlaşıldı.

2. Sayfa kitlendi anlaşılan yoğunluktan

3. 578 nci sayfaya takılı kaldık anlaşılan açılışta. Alman satiyor citinin malini hala. Global elindeki malı vermeye devam etmiş. Diğerleri zorlamadan seyretmiş. Yatırım birilerinin mal çıkmasını sağlamış. Daha çok üzememisler bizi nedense bugün.

4. https://resmim.net/f/L2xdX9.png

LG-D682TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Kağıtta günlük yapayım dedim elimde kaldı.zarar biton oldu.dikkat edin bu kağıt çok telikeli

6. bundan daha zor hisse yok hep söylüyorum, derdim bu,
    sınav gibi, aşırı zor sorular, konu para kazanmayı kaybetmeyi geçti,
    bundan daha zor hisse yok. yok.
    1000 grafik gördüm,
    yok.
    bu kadar toplu bu kadar sene sonra bu kadar saçma,
    anladığını sanan hep yanılıyor, kabul ettim ben de anlamıyorum, anlayamadım seneler oldu anlayamadım.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
    sakin ve sabirli olmak lazim. endeks cok fena dustu. nugyo nun da bunlardan farki olmayacagina gore bu dususu beni hic sasirtmadi. sahsen bu dususu daha onceden hedefledigim 4 Tl bolgesinden alim yapmak icin kullanacagim. tek endisem piyasa daha ne kadar geriler yada gerileyebilir belli degil. o yuzden temkinli olmak sart.

8.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    sakin ve sabirli olmak lazim. endeks cok fena dustu. nugyo nun da bunlardan farki olmayacagina gore bu dususu beni hic sasirtmadi. sahsen bu dususu daha onceden hedefledigim 4 Tl bolgesinden alim yapmak icin kullanacagim. tek endisem piyasa daha ne kadar geriler yada gerileyebilir belli degil. o yuzden temkinli olmak sart.
    Sadece piyasa gerilerse öp de başına koy hocam. Hakkımızda hayırlısı....

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 579/803 İlkİlk ... 79479529569577578579580581589629679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •