Sayfa 180/494 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. yedik bizde..kurt olmuş onlar..ne yazacağını bilir..bizim gibi yazmaz..%1 i makina ile mi ölçmüş..
     Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Karaduman hastayım senin yazılarına.
    Sende olmasan bu forum cekilmez vallahi .
    Nedir bu kızgınlığın alan alır satan satar
    Balıkadam bir miktar aldım yüzde 1 ihtimal için dusuk bir miktar dedi .20.14 ten en kotu 20.12 veririm kottan çıkarsa dedi.
    Zor aldimi bilmiyorum ama zor denizbanka yöneldi burada yazdı .

PRA-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. yaklaşık 3 ay önce yazım;

her kottan ayrılan için 2 alım fiyatı = satım fiyatı belirlenir..
    1. si %95 e sahip olmaının verdiği hakla olur 20.12 gibi ( bu ayrılma fiyatıdır ) bunun usuleten olmasının nedeni de %95 ile olduğu içindir..henüz geçerliliği olmadığı içindir yani..
    2.si %98 e sahip olmanın verdiği hakla olur..( bu asıl pay alımı fiyatıdır)

önce 2. sinden alım olur..çünkü şirket %98 e ulaşmadan diğer yatırımcılar hakim ortağa payını satamaz..
    kottan ayrılmadan 20 gün önce de 1. sinden alım olur, sonra da defolur gider..

3. o zamanlar yatırımcı ilişkisine söyletilen lafa bakın;

ortaklıktan çıkarma ile kottan çıkma farklıdır aynı kapsamda değerlendirmeyin, diyor..
    bende dedimki, bunlar farklı ama, ortaklıktan çıkarken ve kottan çıkarken satma şartı %98 dir..satma hakkı ortaklıktan çıkarma halinde doğar,
    bu nasıl olacak diyorum..
    ben bilmem yukarı bilir diyor..

4. yetkileler dürüst olsa bu uygulamayı şak diye durdururç..çünkü yok böyle bir uygulama..

Karaduman borsa İstanbul'a yazdinizmi izoocam kottan bu şekil çıkınca mağdur oluyoruz diyerek

Alıntı Originally Posted by garip_borsacıı Yazıyı Oku
    Ney yok.ara yarın şirketi sor bakalim istersen telefon ver sana şirketle yaptığım kaydı dinleteyim
    Adam 1 yıl sonra borsa dışında 98 bulursak değerleme raporu ile ortakları çıkarma hakkımız var bunu yapariz bu yasal hakkımız diyor bana.ver telefonu isteyen varsa dinelesiin.suat sen dinledinmi ? Doğrumu deilmi ?

Bu %100 doğrudur , usulsüz vs sözler yanlıştır çok açık madde var %98 ile ortaklıktan çıkarabilir .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Karaduman öyle deme balıkadam ve zor zamanında bizi uyardım uyardı
    Onlaarin sözünü dinleseydim şu an 10 bin TL kardaydim
    Dinlemedim 7 bin TL zarardayim.
    Adamlar uyardı onları dinleyen kar etti
    Herşey ortada yalanmi söyleyelim
    Şimdi ise alan alsın zarar etmez cok az zarar olur ama kar edermi onun garantisi yok diyorlar
    Ne diyelim simdi

8. sn. moderatör, madem yazdınız söyleyim size..
    mevzuat derki 30 günlük ağırlıklı ortalama hesaplanırken şayet fiyatta baskı vs. varsa 5 kriter devreye girer..10 yılın en dip fiyatı kabul edildi burda..peki mevzuat işledi mi..hayır..
    cevap hayır olunca uzulsüzlük olmuyor mu..
    mevzuata aykırı işlem yapılırsa adı ne oluyor bunun..
    bana bunun mantıklı cevabını verin yazarsam adam değilim..

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bu %100 doğrudur , usulsüz vs sözler yanlıştır çok açık madde var %98 ile ortaklıktan çıkarabilir .

Sayfa 180/494 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •