Sayfa 290/494 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1. Hala geyik yapıyorsun yazık
    Son düzenleme : batık_borsacı; 01-10-2019 saat: 12:14.

2. Adamlar yüzde 97.600 yapmış hisse almiyolar işi borsa dışında değerleme ile bitirme niyetindeler belkide.. .qdamlar işi bitirmiş sen hala geyik peşindesin

Öncelikle yönetim adına yazmadığımı belirttim.. Kendim hisse ile ilgili olduğumdan yazıyorum iki de bir yönetim demeyin..

Şimdi uzatmanın anlamı yok siz dava açacakmışsınız ya davanızı açın buradan açtığınız dava bilgilerini paylaşın gelişmeleri paylaşın bizde ne oluyor ne ediyor bunu anlayalım.. Bugün kottan çıkacak bir hisse için herkesin bildiği şeyleri başka türlü gibi göstermeye gerek yok.. Ayrılma hakkı ile ilgili süreç belli , ortağın hisse alıp alamayacağı hususu belli siz hala hisse alamazlar usulsüz diyorsunuz.. Açacağınız davayı sabırsızlıkla şahsen ben bekliyorum ne olacak görelim.. Ama şunu bilin hisse almaları da bu süreçte de bir hata yok.. Fiyat düşük mü "evet " kesinlik fiyat düşük , kağıt baskılandı mı "evet" baskılandı ama bu kottan çıkma sürecini usulsüz bir hale getirmiyor. Hissenin hakkı bu fiyatlar değildi ama böyle oldu ve kottan bugün çıkıyor.. Hak ettiği fiyatla yapılan işlemleri karıştırmayalım.. Fiyat ucuz ama spk mevzuatına uygun bir şekilde işlemler yapıldı ve sonuçlandırıldı..

Bakın sayın karaduman, bundan sonra haklı olduğunuzu düşünüyorsanız bunu mahkemede arayacaksınız burada bana göre kendinize sıkıntı yaratacak ispat edemeyeceğiniz yanlış söylemler kullanıyorsunuz , ben fark ettikçe siliyorum ama kendinizi suçlu duruma düşürebileceğiniz şeyler paylaşmayın.. Biz yaşayıp gördüğümüz için bunlar oluyor bu yüzden zaten kottan çıkıyor varsa düşünceniz açın davanızı sonucunu görün ama burada kendinizi hukuken sıkıntılı duruma düşürecek şeyler yazmayın.. Benden bir tavsiye, yazarsanızda kendi bileceğiniz bir durum..

iyi günler herkese..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    Ayrılma hakkının kullanımı;

MADDE 9 (1) Önemli nitelikteki işlemlere ilişkin genel kurul toplantılarına katılan ve olumsuz oy kullanarak muhalefet şerhini toplantı tutanağına işleten pay sahipleri veya temsilcileri paylarını ortaklığa satarak ortaklıktan ayrılma hakkına sahiptir.

sen bunların dışındakilerden 17 eylüle kadar nasıl mal aldın..
    Sadece Olumsuz oy verenlerin değil iyi okuyun .. "İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş. (Şirket) paylarının Kurulumuzun II-23.1 sayılı Önemli Nitelikteki İşlemlere İlişkin Ortak Esaslar ve Ayrılma Hakkı Tebliği kapsamında Borsa İstanbul A.Ş. kotundan çıkarılması amacıyla, Şirket paylarının %95,07’sine sahip olan İzocam Holding A.Ş. tarafından Şirketin diğer ortaklarına 1 TL nominal değerli Şirket payı için 20,12 TL fiyat üzerinden yapılacak pay alım teklifine ilişkin bilgi formunun onaylanması talebinin olumlu karşılanmasına karar verilmiştir."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Sayın Karaduman inan 2-3 aydır hep aynı şeyleri yazıyorsun ve bize ''bakın nasıl görmezsiniz işte burada böyle yazıyor'' diye fırça atıyorsun. İlk başlarda size inanıp sizin gibi düşünenler vardı ama onlar bile gerçeği görüp fikir değiştirdiler bir tek siz hala aynı şeyleri savunuyorsunuz.

Anlayın artık sizin savunduğunuz varsayımlar veya tespitler yanlış. Yanlışta ısrar etmeyin ve kabullenin. Baştan beri yanıldınız. Belki de yanıldığınızın farkındasınız ama bunu bir türlü kabullenip dile getiremiyorsunuz. Değişik bir anlayışınız var.

Yani şunu kendinize bir sorun. İzocam Holding şirketi, spk, bist, diğer kurumlar ve buradaki onlarca yatırımcı yanılıyor bir tek ben mi doğruyu görüyorum? Lütfen bu soruyu kendinize sorun.

6. kabullenmekle alakası yok bunun..ben zaten satmıyorum hissemi..
    dışarda da satmayacam..
    zorla alırsa başka..
    burda herşey mevzuata uygun ise soruma neden açıklama getiremiyorsunuz neden cevap veremiyorsunuz..
    çok basit bişey diyorum..
    ayrılma hakkı şartlarına şirket uydu mu uymadı mı..
    problem burda..
    lafı döndürüp dolaştırmayın

7. uydu diyorsanız ispat edin..çünkü ben uymadığını ispat ettim..
    sizin gibi lafla değil, tebliğ ile ispat ettim..

8. neyse bu sayfada küçük yatırımcının mağduriyeti ile kapandı..
    siz şirketi savunmaya devam edin..

Sayfa 290/494 İlkİlk ... 190240280288289290291292300340390 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •