Sayfa 452/494 İlkİlk ... 352402442450451452453454462 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 3,609 - 3,616 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Kalan payları yaklaşık olarak 240 bin lotu alıp ortaklıktan çıkarmak için olması gereken bir süreç eğer denizbank 'ın ortaklıktan çıkardığı Genel kurul toplantı tutanağını okursan daha iyi anlarsın bu iş bitti. Genel kurul yapıldıktan sonra çıkarma fiyatını Spk onaylandıktan sonra hesabına parayı yatırıp hisseleri alıyor. İnşallah spk beklememize değecek bir fiyat belirler
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''
    İnşallah değer beklediğime...

Burda mesele çıkarma fiyatının şpk.ca onaylanıp onaylanmamasidir.
    Çünkü değerleme yetkili gayrimenkul değerleme firmasınca değerleme yapılmadan satma hakkı fiyatı tespit edilmişti.
    Buna ait dilekçe verildi SPK.ya ama bir şey cikarmi bilinmez.
    Elinde hisse olan arkadaşlar ortaklıktan çıkarma başvurusu yaparsa tekrar basvursun yoksa SPK.isi belkide unutmuştur.

3. Elimde 6 sene evvel aldığım 40 hisse var. Beklemeli mi yoksa lanet olsun diyip çıkmalı mı bilemedim. Şayet kalmaya karar verirsem daha da çok zararlı mı çıkarım bilemedim. Kalan arkadaşlar nasıl bir yol izleyelim.

4.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Kalan payları yaklaşık olarak 240 bin lotu alıp ortaklıktan çıkarmak için olması gereken bir süreç eğer denizbank 'ın ortaklıktan çıkardığı Genel kurul toplantı tutanağını okursan daha iyi anlarsın bu iş bitti. Genel kurul yapıldıktan sonra çıkarma fiyatını Spk onaylandıktan sonra hesabına parayı yatırıp hisseleri alıyor. İnşallah spk beklememize değecek bir fiyat belirler
    '' Yatırım Tavsiyesi Değildir ''
    Çikan cikarma fiyatına itiraz edicekmisinz

5.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Çikan cikarma fiyatına itiraz edicekmisinz
    Ön yargılı olmayalım Önce fiyatı görelim bakarsın iyi bir fiyat verir hepimizi şaşırtır. duruma göre varsa hukuki bir hakkımız tabiki kullanırız.

'' Yatırım Tavsiyesi Değildir''

6. Spk nın degerleme raporuna yaklasımında sıkıntı. Yok. Normal karsılıyorlar. Bizim çıkarma fiyatını en azından son 5 yıl ort.nın baz alınması geregini spk ya iletmemiz gerekir.Yazmayanlar mutlaka yazsın. Şayet 20.12 de ısrar ederlerse hukuki sonuçları olacaktır.

7.  Alıntı Originally Posted by Kurtuluş48 Yazıyı Oku
    Ön yargılı olmayalım Önce fiyatı görelim bakarsın iyi bir fiyat verir hepimizi şaşırtır. duruma göre varsa hukuki bir hakkımız tabiki kullanırız.

Izocamjn fiyatına itiraz edicekmisinz dedim yoksa spk için demedim.adamlar 20 tl yi baz alıp ona gore ihraç edicekler

8.  Alıntı Originally Posted by işçi74 Yazıyı Oku
    Izocamjn fiyatına itiraz edicekmisinz dedim yoksa spk için demedim.adamlar 20 tl yi baz alıp ona gore ihraç edicekler
    Bu fiyata itirazla ilgili hukuki sürecin nasıl işlediğini bilmiyorum benim kanaatim ihraç için başvuru fiyatının önemi yok sonuçta son sözü spk söyleyecek çıkacak fiyat eğer beni tatmin etmezse kendi isteğimle hissemi vermem zaten en fazla 10 gün içerisinde parayı hesabımıza yatırıp hisselerimizi alırlar. O zaman bir itiraz dilekçesi yazar başvuruda bulunurum belki yıllar sonra hakkımız iade edilir.

Sayfa 452/494 İlkİlk ... 352402442450451452453454462 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •