Sayfa 291/494 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon
Arama sonucu : 3946 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

1.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    Ayrılma hakkının kullanımı;

MADDE 9 (1) Önemli nitelikteki işlemlere ilişkin genel kurul toplantılarına katılan ve olumsuz oy kullanarak muhalefet şerhini toplantı tutanağına işleten pay sahipleri veya temsilcileri paylarını ortaklığa satarak ortaklıktan ayrılma hakkına sahiptir.

sen bunların dışındakilerden 17 eylüle kadar nasıl mal aldın..
    Sn. Karaduman benim genel kurulda karara muhalefet şerh i koydum hissemi de satmadım satmayacağim bize sadece borsa kotundan çikip ortaklarimızle denildi şimdi 98 bulduğunda ben sizi çikartacagim dediginde mahkemeye vermeyi düşünebilirim bu yaptıklari hukuksuz bir davranış oldugunu saniyorum

2. Adam kararlı 20.12 üstü almadı 55000 lot kaldı üstelik .borsa disinami ayar çekiliyor bu kadarmi düşükler

3.  Alıntı Originally Posted by batık_borsacı Yazıyı Oku
    Adam kararlı 20.12 üstü almadı 55000 lot kaldı üstelik .borsa disinami ayar çekiliyor bu kadarmi düşükler
    Son ana kadar bekledim ama olmadı. Kalan son malları da verdim gitti. İzocamın borsada ki son işlemini yapmakta bana nasip oldu.

Hissede kalan arkadaşlara sabır ve kazanç diliyorum. Bilerek veya bilmeyerek kalbini kırdığım varsa özür dilerim hakkınızı helal edin benden yana helal olsun. Hepiniz Allah a emanet olun.

KAP :
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 sayılı Tebliği'nin 11'inci maddesi uyarınca yapılan açıklamadır.

01.10.2019 tarihinde IZOCM payları ile ilgili olarak 20,12 TL ortalama birim fiyat üzerinden 43.832 adet alış işlemi İzocam Holding A.Ş. tarafından gerçekleştirilmiştir.

Bu işlemler ile birlikte İzocam Holding A.Ş.'nin İzocam Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin sermayesindeki payları 01.10.2019 tarihi itibariyle % 97,794 olmuştur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. 22.10 da mal kallmadi kalsa şirketi tebi suclardim bile bile almadı diye ama 22.10 a verilen lotlarin hepsini aldı .

01.10.2019 seans bitimiyle birlikle Pazarı kesin olarak kapatılan IZOCAM Hissesinin başlığı "Borsa Dışı" başlığı altına taşınmıştır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Benden başka kimler kaldı? Daha önce söylediğim gibi 98 i bulsa bile zorla atamazlar diye umduğum için kaldım. Ben hep ortak kalmak istiyorum Merak ettiğim birşey var kot dışında her hangi bir çağrı yapabiliyor mu şirket? Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim. Satıp çıkan arkadaşlar yolunuz açık olsun. Aslında biz bu dergi röportajında yöneticilerinden biri SPK kararına güvensinler yatırımcılar borsa uzun soluklu falan filan diye söylemişti ya o zaman çakacaktık davayı. Herkese başka hisselerde bol kazançlar diliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    Benden başka kimler kaldı? Daha önce söylediğim gibi 98 i bulsa bile zorla atamazlar diye umduğum için kaldım. Ben hep ortak kalmak istiyorum Merak ettiğim birşey var kot dışında her hangi bir çağrı yapabiliyor mu şirket? Bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim. Satıp çıkan arkadaşlar yolunuz açık olsun. Aslında biz bu dergi röportajında yöneticilerinden biri SPK kararına güvensinler yatırımcılar borsa uzun soluklu falan filan diye söylemişti ya o zaman çakacaktık davayı. Herkese başka hisselerde bol kazançlar diliyorum.
    yalnız değilsin ortakbende borsaya noktayı kodum,bu sayede,artık matba parasınıda verir fiziki olarak tutarım,daha garanti,,
    yazdıklarım asla yatırım tavsiyesi değildir,lütfen forumun ğirişindeki yazıyı okumadan foruma ğirmeyin.232/643

Sayfa 291/494 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •