Sayfa 221/1001 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Petrolümüz, gazımız yok ama yerli ve milli yazılımımız var!

Bugün bilişim teknolojileri pazarı ithalatının 4,5 milyar dolara eriştiğini söyleyen Etiya Kurucu Ortağı ve CEO’su Aslan Doğan, “Bu kaynağın Türkiye’de kalması ve Türk yazılım sektörünün dünyada söz sahibi olabilmesi için ‘yerli ve milli bir seferberlik hamlesi’ne ihtiyacımız var” dedi.

AKILLI TELEFONA 26 MİLYAR DOLAR HARCADIK

BEŞ BİLEŞENLİ YERLİ VE MİLLİ SEFERBERLİK

Türkiye’nin stratejik coğrafi konumu, genç nüfusu ve modern eğitim koşullarıyla bölgedeki potansiyeli en yüksek ülke olduğunu sözlerine ekleyen Aslan Doğan, “Dijitalleşme, bugün herkese inanılmaz fırsatlar sunuyor. Biz eğer cari açığı kapatmak; refahı artırmak istiyorsak bunun tek bir yolu var, o da yazılım. Bu konunun temelinde de kendi kaynaklarımıza daha fazla yatırım yapmak; kendi şirketlerimizi daha fazla cesaretlendirmek bulunuyor. Bunun için de diyoruz ki, artık bizim ‘yerli ve milli bir yazılım seferberliği’ne ihtiyacımız var. Bunun da temel olarak beş ana bileşeni olduğuna inanıyoruz” dedi.

SİLİKON VADİSİ DEĞİL IHLARA VADİSİ!

Detaylar bu linkte
    https://www.akilligundem.com/petrolu...zilimimiz-var/

Şimdi benim düşüncelerim.

Kime diyon???????????????????'''!!!!!

Bu iktidarın böyle bir kaygısı yok.

Halk cahil ve aç kalsın bunlardan bir simit alınca dua etsin mantığı var.

Ihlara vadısine de saray yaparlar.Başka ne iş biliyorlar yat kalktan başka betona gömme.

Yakında bizide gömerler.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Ahmetg Guest
    2008 sonrasi calisanlarin emekli maasi 654tl

https://www.paraanaliz.com/2018/gunc...kehanet-20885/

3. HDP önünde ‘Kahrolsun PKK’ sloganları…
    https://veryansintv.com/hdp-onunde-k...lerine-destek/
    İşte böyle....
    Terörü adını adresini vererek lanetleyeceksin, ortaya karışık "Kahrolsun terör " demeyeceksin..
    "Kahrolsun PKK/hdp'li katiller.." diyeceksin...
    "PKK/hdp'liler silah bırakacaksa asker de silah bıraksın.." demeyeceksin
    Korucu Kürtlere yurtsever PKK/hdp'li Kürtlere hain diyeceksin..

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Anayasa Mahkemesi (AYM), ilahiyat önlisans mezunlarına sınavsız üniversite geçişi sağlayan Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yasası'ndaki geçici maddeyi iptal etti. AYM Genel Kurulu, ilahiyat için yapılan özel düzenlemeyi "eşitlik ilkesine aykırı" buldu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,793
    21.09 2019

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Ne olduguda belli ne olacağida..IP azalan itibarını ancak CHP ye hırlayarak elde tutmaya çalışacak..böylece muhtemel ilk seçimde CHP den biraz daha fazla taviz kopartmaya çalışacak.. YITIK SAG ZIHNIYET
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 221/1001 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •