Sayfa 1000/1001 İlkİlk ... 50090095099099899910001001 SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 7,993 - 8,000 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Borsa İstanbul tarafından üye kuruluşlara gönderilen duyuruya göre, Pay Piyasası ve Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasası'nda (VİOP) gün içindeki hareket aralığını belirleyen fiyat marjları düşürülürken, hisse senedi fiyatlarındaki ani dalgalanmalarda çalışan "devre kesici"ye ilişkin de ayarlamalara gidildi.

Düzenlemeyle Pay Piyasasında, içinde bulunduğu pazar ve gruba göre yüzde 20 ya da yüzde 15 olan gün içi fiyat marjı, tüm gruplarda yüzde 10'a düşürüldü. Mevcut uygulamada yüzde 10 ve yüzde 7,5 olan "devre kesici tetikleme oranı" ise tüm gruplarda yüzde 5'e indirildi.

Hisse senedinin içinde bulunduğu gruba göre 5, 15 ya da 25 dakika olan "devre kesici sonrası emir toplama süresi" ise tüm gruplarda 30 dakikaya çıkarıldı.

VİOP'ta fiyat marjları ise endeks vadeli işlem sözleşmelerinde yüzde 15'ten yüzde 10'a, pay vadeli işlem sözleşmelerinde yüzde 20'den 10'a düşürüldü.
    Duyuruda, yeni düzenlemelerin 13 Mart'tan itibaren ikinci bir duyuruya kadar geçerli olacağı ifade edildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Akılsız çavuşlar döner ..... avuçlar.
    İki seanstı ... (B.Ö.)
    Her seans % 10 marjlıydı... (B.Ö.)
    Fiyat adımları makul ve mantıklıydı (B.Ö.)
    Fiyat adımları arasındaki kademe en fazla 10 du.. (B.Ö.)
    350 Şirketti.. (B.Ö.)
    Öyle her şirket halka açılamıyordu.. (B.Ö.)

3. Hisse net gerçekten güzel bir forum...
    İplikçilere, goy goyculara imkan vermiyor...
    Bir başka foruma, izleyenlere yardımcı olayım diye üye oldum, 2 gün dayanabildim...
    Atın beni forumdan dedim...
    Atmadılar.
    Arama taramadan sonra, üyeliğimi kendim sonlandırdım..
    Üye olmadan yazılan çizilenleri takip ediyorum.. Maceracılar, bir günde köşe dönücüler.. körlerle sağırlar, birbirlerini ağırlıyorlar..
    Neyse...

4. Ayhan 53 nerelerde bilen var mı?...

Alıntı Originally Posted by mterkan Yazıyı Oku
    Ayhan 53 nerelerde bilen var mı?...

Bu faşist arkadaşa kızdı, yazmıyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6. Ben bu forumda ne yazılar okudum..
    2008 krizinde, ABD batıyor, batacak...
    1 dolar 1 TL olacak...
    8 trilyon dolar bastı, dolar pul olacak...
    Şunu dedim..
    Dünya teknolojisi kimin?
    Dünya ticaret parası kimin?
    Dünya silah sanayi kimin?

Bunlar kimin ise batacak çıkacaka karar verecek olanlar da onlar...

Washington'un ardından New York'ta da koronavirüs salgını nedeniyle acil durum ilan edildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    Bu adami hic gozum tutmadi...showmenlik yapiyor....isleri hafife aliyor...ortam yumusasin diye konusuyor.....kabile pardon kabine degisikliginde saglik bakani olursa sasar miyiz.....ben sasmam...tam adami !!!!

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yavuz Hoca iyi adamdır, paylaştığınız videoda da absürt bir şey söylememiş. Genel tarzı, sağlık konusunda insanların aptalca inanışlarını iğnelemek üzerinedir. Özellikle beslenme ve kanser konularındaki açıklamalarını takip etmenizi öneririm. Bir özelliği de bilgisini paylaşırken paragöz olmamasıdır. Bir kanser hastamız için kendisine maille ulaşmıştım, görüşmeye çağırıp hastalık süreci konusunda uzun uzun bilgilendirdi; bir kuruş da almadı. Badem bıyıklılar gibi davransaydı şu anda milyon dolarlık olurdu.

Sayfa 1000/1001 İlkİlk ... 50090095099099899910001001 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •