Sayfa 122/1001 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 969 - 976 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

USD/ YÜRO kafayı kaldırma eğiliminde..

yurtdışı ŞİMDİLİK İYİ.. ENDEKSİ 100K CİVARI TUTUYORLAR
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Sayıştayâ€â•ın İSKİ raporunda öne çıkan tespitler şöyle:

100 kmâ€â•de 63 litre yakan araç: İSKİ â€ËÅ“ye ait araçlardaki, yakıt tüketimi gerçeği yansıtmıyor. Kurumâ€â•a ait verilere göre, birçok hafif ve ticari araçta 100 kmâ€â•de 20 litre motorinden fazla tüketim gerçekleşiyor. Verilerde aynı marka ve model olan araçların da tüketimleri arasında ciddi farklılıklar göze çarpıyor.

Buna göre, 100 kilometrede 4-5 litre yakması gerekirken araçlardaki tüketim, 4 kişilik küçük araçlarda 63 litreye bile çıkıyor. “Söz konusu örnekleri artırmak mümkün†diyen Sayıştay, İSKİ â€ËÅ“ye ait bazı araçlardaki yakıt kullanımı şöyle özetledi:

1- Renault Clio: 100 kmâ€â•de 63,19 litre
    2- Fiat Doblo: 100 kmâ€â•de 34 litre,
    3- Fiat Doblo: 100 kmâ€â•de 33 litre
    4- Fiat Doblo: 100 kmâ€â•de 27 litre
    5- Fiat Doblo: 100 kmâ€â•de 24 litre
    6- Ford Tourneo: 100 kmâ€â•de 42 litre
    7- Ford Tourneo: 100 kmâ€â•de 37, 45 litre
    8- Renault Fluence: 100 kmâ€â•de 22,32 km

https://indigodergisi.com/2018/11/sa...m-63-lt-yakit/
    KENDİLERİNİN ANA babalarının konu komşunu araçlarına yakıt koydurmuş şerefliler..bütün bu HIRSIZLIKLAR teker teker ortaya çıkınca da çıkaran kişiye YOK PKK CI YOK TERÖRİSTLERE YARDIMCI diyerek saldırıyorlar
    Son düzenleme : radyolog; 05-09-2019 saat: 13:23.

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    28 ağustos tan beri endeks yaklaşık 10K puana yakın koydu..birilerine gömmek lazım malları..gömülen siz olmayın
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Sanki borsayı aşağıya basacaklar gibi duruş sergiliyor,öyleya alan,aldı satan sattı.
    eşyanın tabiatı böyle diyor

Rusya: Erdoğan'ın ilgisinin ardından Su-35 ve Su-57'lere ilişkin ilk görüşmeler başladı - Sputnik

Sputnik internet sitesinde yayınlanan habere göre; Rusya Federal Askeri ve Teknik İşbirliği Servisi (FSVTS) Başkanı Dmitriy Şugayev, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Su-35 avcı uçağı ile 5. nesil Su-57 savaş uçaklarına ilgisini açıklamasının ardından Türkiye'yle bu uçakların satışı konusunda ilk görüşmelere başlandığını söyledi.

'Bundan mı alacağız?' diye soran Erdoğan'a Putin'den yanıt: İstiyorsanız alabilirsiniz
    Rus devlet televizyonu Rossiya-24'e konuşan Şugayev, "MAKS-2019'da Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'le görüşen Erdoğan, Su-35 ve Su-57 uçaklarına ilgisini dile getirdi. Ardından ilk görüşmeler başladı ancak henüz üst düzey görüşmelere geçilmedi, öncelikle uzmanların birçok konu üzerinde çalışması gerekiyor" dedi.

Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://tr.sputniknews.com/rusya/201...meler-basladi/

5. Saklayabildiğiniz kadar saklayın ki "Üstün hizmet" madalyalarınızı taksınlar...
    Yalakalık yalnız Akape basınında değil muhalif basında da var...

Gün itibariyle Türkiye’de en çok konuşulan haber-konu Diyarbakır HDP il binası önünde PKK’nın oğullarını kaçırdığı annelerin direnişi-feryatları.
    Çok büyük bir haber. Bir kaç acılı anne Diyarbakır meydanında senin benim yapamayacağımız çok cesur, ölümü, tehditleri göze alarak bir eyleme girişiyor!
    Haber, hukukun konusu, insan hakları konusu, annelerin konusu, terör konusu, zulüm-işkence-tehdit konusu, haber her haliyle MANŞETLERİN MANŞETİ.
    Acılı annenin direnişinden ve feryatlarından hiç kimse kaçamaz, kafasını kuma sokamaz, görmedim-bilmiyorum-duymadım üç maymununu oynayamaz.
    Ama ‘görmedim-duymadım-bilmiyorum’ diyenler var.

An itibariyle açın Cumhuriyet Gazetesi’ni acılı annenin feryatları haber olmamış.

An itibariyle açın Oda TV’yi acılı annenin feryatları haber olmamış.

An itibariyle açın Halk TV’nin sitesini acılı annenin feryatları haber olmamış.

Hatta açın komünistlerin Sol portalını acılı annenin feryatları haber olmamış.
    https://veryansintv.com/diyarbakir-m...gindaki-silah/

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

*fitch: Türk sigorta şirketleri zayıflıyorlar

*fitch: Makro ekonomik baskı dikkate alındığında türk sigorta sektörünün kredi kalitesi zayıflamaya devam edebilir

*fitch: Türk sigorta sektörünün varlıklarının üçte ikisi bahkalarda nakit mevduat olarak tutuluyor

*fitch: Türk sigorta sektörünün yüzde 70'i kısmen veya tamamen yabancı sahipli

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 122/1001 İlkİlk ... 2272112120121122123124132172222622 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •