Sayfa 128/1001 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    ..bütün bunlar bunların altında akepe nin olduğunu gösteriyor..amaç kayyum tartışmasını gündemden uzaklaştırmak..
    Akapenin kayyum çözümü çözüm değil zaten kansere aspirin tedavisi vermek gibi.. Türkiye'yi bölmek isteyen terör örgütünün uzantılarını anayasaya karşı gelerek meclise belediyelere sokuyor sonra kalkıyor üçünde beşinde kayyumculuk filmi çevirip Türk halkına şirin gözükmek istiyor..
    O kurnazlığı bize sökmez..

Canan Kaftancıoğlu'na "Terör örgütü propagandası" iddiasıyla 1 yıl hapis cezası verildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

CHP İSTANBUL İL BAŞKANI CANAN KAFTANCIOĞLU'NUN 7 YIL ÖNCE SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTIĞI TWITLERİ İLE İLGİLİ YARGILANDIĞI DAVADA KARAR ÇIKTI

KAFTANCIOĞLU TOPLAM 9 YIL 8 AY 20 GÜN HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI/Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    CHP İSTANBUL İL BAŞKANI CANAN KAFTANCIOĞLU'NUN 7 YIL ÖNCE SOSYAL MEDYADAN PAYLAŞTIĞI TWITLERİ İLE İLGİLİ YARGILANDIĞI DAVADA KARAR ÇIKTI

KAFTANCIOĞLU TOPLAM 9 YIL 8 AY 20 GÜN HAPİS CEZASINA ÇARPTIRILDI/Son dakika
    YUH

Adammı öldürmüş?

Kendilerini zerre sevmem

Eline silah almı demiş terör propagandası yaparken yok feto paylaşımımı yapmış.

Zerre bilmiyorum ve ilgimde yok yalnız bu verilen hukuk baglamında uçuk bir karar ve gene

avrupadan dönecektir.

Bakın bir daha diyorum konuya hakim değilim lakin ceza abartılı.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6. İstanbul'a kayyum atayacaklar bence bunun zeminini hazırlıyorlar ama kimse etkilenmesin bence İstanbul Ankara aynı anda yapacaklar yazık bize yav bu nedir ytd degildir

Seçim hikaye olur bundan sonra yaptırmaz.

Demokrasinin adını bile konuşamayız.

Ülkemizin adı T.C. iptal

Welkome Tayipistan krallığı.

Borsa bundan korkdu zaten.

Seçimle gelme bitti artık.Demektir.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8. ABD ile ortak devriye gezilecekmişmiş!
    Yandaş kanallar heyecanlı heyecanlı anlatıyor Hususi bey de heyecanlanmış daha önce bize çok kazık attılar emme bir kez daha kazık atacaklar mı bakacağız diyor..
    Sorsan o biçim devlet adamıyız derler,
    kardeşim adam bize sayısız kazık attı diyorsun sonra da bir kez daha deneyeceğim diyorsun demek ki alıştırmışlar seni denemeden duramıyorsun..
    Kıvrıkoğlu Torumtay Pamukoğlu'na asker diyoruz ama bunlara karikatür bile diyemeyiz..
    Son düzenleme : METEPOSTA; 06-09-2019 saat: 17:27.

Sayfa 128/1001 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178228628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •