Sayfa 130/1001 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. 4 eylül 2019 thy tırtıllı yemek rezaleti

https://eksisozluk.com/entry/94988266
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,461
    CANAN KAFTANCIOĞLUNA hapis cezası çıkması, seçim öncesi Hükümetin Öcalan canisi ile görüşmenin örtbas edilmesi ile ilgili,bilindiği gibi Öcalanlan BDP ile papaz olmuştu,veya öyle gösterilmişti,herneyse,zaten bunun algısını yapan RTE idi,CB ve hükümetiylen bu yönde sıkıntısı mevcut,aynen bu zamanında Fetoş ve PKK ile kol,kola birlik,beraberlik içinde gezmesi gibi algılandı,bu algıyı kırmak için sonradan nasıl PKK ve Fetoşa karşı hamle yaptıysa,böyle bir hamle içersindeler kendilerini temize çıkarmak için,ilk başta güneydoğu belediye başkanlıklarına kayyum atadılar PKK bağlantısı var diye,şimdide PKK savunuculuğu yapıyorlar diye BDP üzerinden muhalif kesime bir saldırı var,sonuçlarından ilkini bugün gördük Canan Kaftancıoğluna hapıs cezası verildi,bu şu anlama geliyor BDP savunuculuğunu yapanları ve içli,dışlı olan belediyelerede kayyum atarım,yada yakarım anlamındadır,Zaten Soylu tehditlere başladı bile,bunu RTE baskısı sonucu söylediği kesin,yoksa onsuz kuş uçmaz partide,tahminime göre ülkede yine kargaşa başlıyacak,eğerki İmamoğlunun yerine kayyum atanırsa ak partinin ve RTE'nin başı çok belaya gireceği kesindir,tabiki hükümetinde,ülkenin durumu zaten bıçak sırtında,bıçak ters dönerse sonucunu siz düşünün,daha önce elirttiğim gibi,çok sıcak bir yazın peşinden BUUUZ gibi sonbahar ve kış yaşayacaımızı belirtmiştim,17 sene boyunca şiddetten beslenen bir hükümet mevcut başımızda, yenilgiye hiç tahammülleri yok,zaten CB tehdit etmişti camide,onların bacağını kırıp topal ördek yapacam demişti,bunuda ele geçirdiği kolluk kuvvetlerine ve yargıya yaptıracaklar güya,neden güya dedim,2019 yılı için tünelin ucundaki bir ışığı belirtmiştim,o ışık hala sönmüş değil,şu günlerde enerji sarmalında RTE devamlı gözümün önüne geliyor,bana yardım edin çıkmazdayım diyor,bilindiği gibi herşeyin özü enerjidir,enerji sarmalı bir bütündür,bizde onun kollarıyız,her madde bir,birine bağlantılıdır şehir elektrik merkez şebekesi gibi,zaten Evrendeki sistemin yapısıda budur,geçmiş,gelecek bir bütündür,bütün olgular hep bunun içindedir,bunu öncedende belirtmiştim,zaten ileride herkes beyin dalgaları ile haberleşecek,işte bu özellik bazılarında mevcuttur,şu an tam kapsamlı değil,işte ondan kesik,kesik bazı kişiler tarafından algılanıyor !!!...bakalım süreç nasıl olacak bende merak diyorum,saygılar.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Powell : ABD ekonomisi iyi durumda
    kulahima anlatsin

Tarihindeki en buyuk butce acigi 1 trilyon dolar 2018 de yasandi ve her sene rekor artiyor

hicbir zaman durmayan toplam borc artisi bu da her sene rekor kiriyor

Alim gucunun her gun dusmesi

Dis ticaret acigi Cin ile her sene rekor kiriyor(du) simdi bu sene belki yavaslar. Amerika bir sey uretmiyor herseyi satin aliyor. Cinin eline atipta ABD yi gecmedigi bir sektor yok. Yeterki Cin o sektore yatirim yapsin

Ekonomi iyiymis, cimbizla ceker gibi datalara bakiyorlar kafalarina gore yorum yapiyorlar.

7. Sunucuya sormalı;
    "PYD terör örgütü müdür?" diye sordun yanıtı neymiş, Evet'mi Hayır'mı ?
    Yüzüne pel pel bakar kalır....
    https://www.youtube.com/watch?v=dXp4...Dkzet2_x3ZEGx0

8. Abdullah Gül'ü kim cumhurbaşkanı adayı yapmak için çırpınmıştı da muradına erememişti acaba?

Ergenekon gerekçeli kararıyla birlikte dava çöktü ve yeni süreç başladı...

-Abdullah Gül, "Delillendirin, savcı bulun" dedi ve operasyonlar başladı
    -Gül, bir grup gazeteciye "Ümraniye'deki bombaların arkası gelecek" dedi
    -Fehmi Koru, sözde Ergenekon belgelerini ilk kez 2001'de yazan 'gazeteci'
    -Aynı Koru, FETÖ ile mücadele eden SÖZCÜ'ye operasyonu başlatan isim
    https://www.sozcu.com.tr/2019/yazarl...smali-5321102/

Sayfa 130/1001 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz