Sayfa 142/1001 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,129 - 1,136 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Kızılay yönetiminin yardım paralarıyla lüks araç aldığı ortaya çıktı. Yönetim, Dünya Gıda Programı’nın yabancılara gıda yardımı yapılması için yolladığı 3 milyon 700 bin lira ile 10 adet jip aldı.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/k...di-248267h.htm
    işte bu nedenden dolayı son 20 senedeir kızılaya yada devlet kontrolünde herhangi bir kuruluşa yardım yapmıyorum
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

günaydın arkadaşlar

yeni bir hafta yeni bir başlangıç..

herkese güzellikler getirsin

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...97#post3722697

zamanında sunshine diye bi üye vardı
    sonra sitede öldü diye yazılan çıktı
    2 sene falan sonra hortladığı anlaşıldı
    eskilerden konuyu hatırlayanlar varsa yardımcı olurlar mı
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...97#post3722697
    şimdi bu nereden çıktı ayhan kardeşim..bir şeylermi kaçırdım

4.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    ..Üstelik bu sebeple, iktidar ve ortağı tarafından "Abdullah Öcalan'ın talimatına niye uymuyorsunuz?" diye HDP yönetimine suçlamalar yapılabilmiştir!
    Şimdi ise "PKK ile aranıza duvar örün" diyorlar.
    Tabii bir de Osman Öcalan ile TRT'de seçim için röportaj yapılması skandalı vardı.
    Bir terör örgütü olan PKK'nın başı ve örgütte yardımcılığını yapmış kardeşini seçimler için kullanmak, terör örgütü ile işbirliği yapmak değil midir?*
    Şimdi ise CHP, görevden alınan HDP'li belediye başkanlarına demokrasi adına destek veriyor!
    Yedi yıl önce olsa da Ermenilere soykırım yapıldığını yazan, Paris'te öldürülen kadın teröriste sahip çıkan da CHP İstanbul İl Başkanı olduğu için yedi yıl sonra hakkında dava açılıyor ve mahkûm ediliyor!
    Peki Güroymak'ı Ermenice "Norşin" yapan siyasi iktidar değil miydi?
    Geçmişin hesabı, sadece CHP'liler için mi görülecek? Çözüm sürecinde yapılan bütün faaliyetler Anayasa'ya aykırı değil miydi?FETÖ'yü devletin her kademesine hâkim kılan iktidar değil miydi?
    Tabii CHP de kendi rayından çıktığı için Batı'dan esen 10 Aralık rüzgârına kapılmış, seçimlerde kazanılan puanları, HDP'ye diyet ödeyerek harcamakla meşguldür.
    Üstelik tekrarlanan İstanbul seçimlerinde farkı açan, milliyetçi oylardı. Onlar da diyet mi istesin?
    Apo heykeli dikicisi Demirtaş Cehepe korumasında, heykeli dikilesi Apo ve Osman Akape korumasında!!
    ŞeyitRıza'nın ŞeyhSait'in heykelleri de hala yıkılmadı onlar da koruma altındalar!!
    Akapenin Cehepenin Apo'yu asmaya niyetleri de yok, eceliyle ölünce onun heykeli de Rıza'nın Sait'in yanına dikilecek herhal....
    Ne diyelim şimdi? Bunlar Türk halkının oy verdiği partiler işte..
    Mazoşist bir iklim hüküm sürüyor bu topraklar üzerinde... Tez zamanda bu iklimden kurtulalım herkese hakettiği cezayı verelim..

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    şimdi bu nereden çıktı ayhan kardeşim..bir şeylermi kaçırdım
    olayı çözmeye çalışıyoruz
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Erdoğan: Faize dayalı sisteme karşı çıkmamızın sebebi sistemin insani yükünün de ağırlaşmış olmasıdır.

Erdoğan: 17-25 Aralık darbesiyle seçilmiş hükümetle beraber ekonominin omurgasını oluşturan projelerde vardı.

Erdoğan: 15 Temmuz darbe girişiminin ekonomiyi de merkeze alan bir ihanet olduğunu biliyoruz.

Erdoğan : Küresel ekonomide işaretleri görülen yeniden yapılanma eğilimini bir fırsat olarak görüyoruz.

Erdoğan: Son 2 yıldır yaşadığımız tecrübeler bankacılık dışı finansman yöntemlerinin ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Bu dönemde kamu dışındaki bankacılık sistemimiz reel sektöre yeteri kadar destek sağlamadı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoğan: Katılım Bankacılığı diye bir kavram olamaz. Katılım finans sitemi ile reel sektöre gereken destek verilmeli.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 142/1001 İlkİlk ... 4292132140141142143144152192242642 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •