Sayfa 145/1001 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,153 - 1,160 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

"Ergenekon" davasına bakan eski hakim FETÖ sanığı Hasan Hüseyin Özese ''Silahlı terör örgütüne üye olmak'' suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. -AA

"Ergenekon" davasına bakan eski hakim FETÖ sanığı Hasan Hüseyin Özese ''Silahlı terör örgütüne üye olmak'' suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

pekiiii...

bu ******** hakim bozmalarının verdikleri cezalar hala infaz ediliyormu,o kişiler tutuklumu sanıkmı..hapistemi çıktılarmı..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Arınç: Geçmiş tweetlere bakılırsa binlerce insanı bu işin altından kurtaramazsınız. Bu dava kaftancıoğlu'nu bugünkünden 5 misli daha fazla büyütür

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ÇAVUŞOĞLU LAVROV İLE SURİYE İDLİB VE ASTANA KONUSUNU GÖRÜŞTÜ-NTV

hala görüşüyorsun ama CONİ eline sopayı aldı gene...

sen kimi oyalıyorsun çavuşoğlu

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Arınç: Geçmiş tweetlere bakılırsa binlerce insanı bu işin altından kurtaramazsınız. Bu dava kaftancıoğlu'nu bugünkünden 5 misli daha fazla büyütür
    başta kendisi değilmi...

Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    "Ergenekon" davasına bakan eski hakim FETÖ sanığı Hasan Hüseyin Özese ''Silahlı terör örgütüne üye olmak'' suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı. -AA

"Ergenekon" davasına bakan eski hakim FETÖ sanığı Hasan Hüseyin Özese ''Silahlı terör örgütüne üye olmak'' suçundan 10 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Kaynak : Anadolu Ajansı

pekiiii...

bu ******** hakim bozmalarının verdikleri cezalar hala infaz ediliyormu,o kişiler tutuklumu sanıkmı..hapistemi çıktılarmı..
    Biraz evvel bu haberi okudum, 10 yılı duyunca asabım bozuldu!

Bu herif selam verene ağırlaştırılmış müebbet veriyordu, ne biçim hukuk bunların hiç mi cezası yok yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Biraz evvel bu haberi okudum, 10 yılı duyunca asabım bozuldu!
    Bu herif selam verene ağırlaştırılmış müebbet veriyordu, ne biçim hukuk bunların hiç mi cezası yok yahu!
    Haşmetli hünkar bu Haşhaşilerin otel baskınında kendisini de ailesini de mahkemeye çıkarmayacaklarını doğrudan katledeceklerini bilmiyormuydu acaba! Ona göre hava hoşsa bana dünden hoş.... Hani hem dindar hem kindar nesile örnek olacaktık !

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Haşmetli hünkar bu Haşhaşilerin otel baskınında kendisini de ailesini de mahkemeye çıkarmayacaklarını doğrudan katledeceklerini bilmiyormuydu acaba! Ona göre hava hoşsa bana dünden hoş....
    Katledeceklerini sanmıyorum, her şey bittikten sonra yurt dışına kaçmasına bile müsaade ederlerdi diye düşünüyorum, fakat darbenin de çakma olabileceği nedense hiç aklımdan çıkmıyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
    Gündoğdu meydanındayız.

Türk Yıldızları körfez üzerinde uçuyorlar.

Çok güzel.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 145/1001 İlkİlk ... 4595135143144145146147155195245645 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •