Sayfa 164/1001 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*trump: Fed, faiz oranını sıfıra veya daha aşağıya düşürmeli

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İHA : Kızılay Meydanı'nda 45 yaşlarındaki R.Ç. isimli vatandaş, üzerine benzin dökerek kendini yakacağını söyledi. Bunun üzerine çevredeki vatandaşlar polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen polis ekipleri R.Ç'yi ikna etmeye çalıştı. O esnada elindeki çakmağı çakan R.Ç., kendisini ateşe verdi. Alevler içinde kalan vatandaşa ilk müdahaleyi polisler yaptı. Bir polis yangın söndürme tüpü ile alevlerin sönmesini sağladı.

Ekonomik sorunları olduğu öğrenilen R.Ç., olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından ambulansla hastaneye götürüldü. Polis, olayla ilgili inceleme başlattı.
    Böyle bir olay olmamıştır.

Atıyonuz.,,

İstikrar var ekonomimiz uçuyor.

Yayın yasağı getirdim.Kapatın konuyu.

Tanrım tüm zordurumda olan güzel ve iyi insanlara yardım etsin.

Sabırlar dilerim.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Bakanlıktan yapılan açıklamada, "İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun, dün bir radyo programındaki mülakatının bir bölümünde otoyollardaki standardın yükselmesi sonucu hız sınırının artırılması yönündeki değerlendirmesi basın yayın kuruluşlarına yansımıştır.
    Söz konusu mülakatta Sayın Bakanımız, bu konunun değerlendirilmekte olduğunu, gelen talepler çerçevesinde yüzde 5’lik bir artış çerçevesinde çalışmanın yapılacağını belirtmesiyle birlikte söz konusu çalışmanın Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile gerçekleştirileceğini ifade etmiştir. ’Hız limiti 140 kilometreye çıkarılıyor’ şeklinde basına yansıyan haberlerin aksine, henüz çalışma aşamasında olunduğu, konunun tüm yönleriyle değerlendirildiği ifade edilmiştir" denildi.

https://www.habererk.com/genel/icisl...i-h117620.html
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

4. @HayriDemir_

Avukatlar Demitaş'un tutuklu kaldığı sürenin mahsubu için başvuru yaptı. Başvurunun kabul edilmesi durumunda Demirtaş’ın tahliye olması bekleniyor.
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

*anayasa mahkemesi, wıkıpedıa'ya yönelik yayın yasağına ilişkin başvuruyu genel kurula sevk etti-ntv

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Avrupa kültüründe Türk imgesi
    https://veryansintv.com/avrupa-kulturunde-turk-imgesi/
    Vay babam vay!
    Sanat ve bilim dünyasının önderleri dediğimiz bu Avrupalılar yüzyıllardır bu ırkçılığı yaparsa sokakdaki Avrupalı da çatır çatır Türk düşmanı olur...
    Bol bol açılım yapalım evropaya domalalım bizi içlerine kabul etsinler diyenler bir daha düşünmeli,
    yine Asya'lı kalırsınız domaldığınız da yanınıza kar kalır..
    Nazi Almanyası Rusları sırf Asyalılarla karıştılar diye ikinci sınıf insan kabul ederdi bugün açıktan söylemezler ama aynı zihniyetteler.. Ruslarda Asyalı halklara karşı bu tür ırkçı bir nefret yok;
    Rusya merkez bankası başkanı Şekipzade Nabiullina Başkırdistan'lı bir Tatar Türk’ü,
    Rusya savunma bakanı Sergey Şoygu Tuva Türk'ü....

7. Trump gidici imiş

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 164/1001 İlkİlk ... 64114154162163164165166174214264664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •