Sayfa 167/1001 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,329 - 1,336 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,352
    Yarın merkez faizi indirmeye gidecek kaçak saraycısının emri ile...tahminler 2.50-75 arası öngörülüyor,uçuk olarak 5 diyenlerde var...guya önceki faizde başarılı olduk diyorlar,ama unuttukları bir şey var,bayram alış verişleri,yurt dışı gurbetçileri ve turizm gelirleri 3 ay boyunca piyasayı dövize boğdu,şimdi girdik kısır döngüye,50-100 milyar dolara yakın dış borç ödemeleride var,peki bu ödemelerin dövizi nereden karşılanacak ???...dövize yatırım yapanların 180 milyar dolar parası mevcut bankalarda,ayrıca bazıları paralarını bankalardan çekmeye başlamış...sanırım bu faiz indirimin algısı piyasaya etkisi çok kısa sürecek kısır döngü içinde bulunduğu için,bana bu doların 1500 tl iken birden 2.200 tl cıvarına çıkışını hatırlatıyor,oda yetmezmiş gibi RTE faiz üzerinden merkeze saldırınca,dolar 3 üzerine atmıştı kademeli olarak,yani dövize hiç müdahale gelmemişti,iş işten geçtikten sonra mecbur yüksek faiz uygulamasına gidilmişti,eğerki bu doların 2.200 seviyesinde yapılsaydı şu anki durumları yaşamazdık...işte bende diyorumki şu anki durum o zamanki durumdan çok daha kötü !!!...ytd.

Günaydın kafe .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Badeci şeyhin tutanaklarını okudum. Şeyh hiç kimseyi zorla badelememiş cenneti muştulayarak ikna etmiş. İlk iknadan sonra yüzlerce kez badelenmek için kendi istekleriyle kuyruğa girmişler.
    Ben PKK/hdp’li arkadaşlarımı çok seviyorum deyip bu tarikata katılan Sosyalist/Devrimci! Türklerin başına da aynı şey gelmiş, arkadaş kurbanı olan bu kişiler badeci tutanaklarını okumalı orada kendilerini bulacaklardır. Kürtçüler bunları "Sizi Sosyalist/Devrimci! yapacağız biraz dişinizi sıkın.." diye tatlı tatlı ikna etmişler ve kötü yola düşürmüşler. O kadar ki Diyarbakırlı anneler ve T.C’ne bağlı Kürt korucular bunlar için artık Kürdistan’a ihanet eden hainler olmuş T.C, Faşist/Irkçı/Emperyalist olmuş. Kendi ulusuna ihanet eden bu kişilerin en ufak bir utanmaları kaldıysa Atatürk’ün adını asla anmamalılar çünkü Atatürk’ü Atatürk yapan en önemli şey Türk yurdundaki etnik ayaklanmaları derhal ve şiddetle ezmiş biri olmasıdır, bunların gözünde ise aynı Türk ulusu gibi Faşist/Irkçı/Emperyalisttir..

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Burada 10 milyon dolardan aşşağıya alamazlar.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Faiz indirme olayında bana 4 baz puan yada daha fazla indirecek gibi geliyor.

Birde para yok iktidarda.

Dolar çıkınca zamlar yapıldımı yapıldı.

Doları kamu bankaları eliyle niye düşürdüler ve birilerine ucuza dolar aldırdılar.

Bu durumda doları 6,50- 7 TL civarlarında tutmaya bakardım ben olaydım.

Zamlar geri gelmedi.Halada yapılıyor.

Acaba bu dolar düşüklüğünde eneri şirketlerine ve yandaşlaramı satıldı?

Varlık barışı ile dışarı giden rüşvet,yolsuzluk ve kredi garanti fonu paralarının geri içeri girmesi içinmi çıkarılıyor devamlı.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Günaydın TÜRK MİLLETİ
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

7.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Faiz indirme olayında bana 4 baz puan yada daha fazla indirecek gibi geliyor.

Birde para yok iktidarda.

Dolar çıkınca zamlar yapıldımı yapıldı.

Doları kamu bankaları eliyle niye düşürdüler ve birilerine ucuza dolar aldırdılar.

Bu durumda doları 6,50- 7 TL civarlarında tutmaya bakardım ben olaydım.

Zamlar geri gelmedi.Halada yapılıyor.

Acaba bu dolar düşüklüğünde eneri şirketlerine ve yandaşlaramı satıldı?

Varlık barışı ile dışarı giden rüşvet,yolsuzluk ve kredi garanti fonu paralarının geri içeri girmesi içinmi çıkarılıyor devamlı.
    4 baz puan indirecekse TL tüm para birimleri karşısında değer kazanır.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

İstanbul Beylikdüzü'nde kazaya karışan okul servis aracı takla attı. Çok sayıda öğrenci yaralandı. Olay yerine çok sayıda ekip sevk edildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 167/1001 İlkİlk ... 67117157165166167168169177217267667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •