Sayfa 187/1001 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,489 - 1,496 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*tüik: Işsiz sayısı haziran döneminde 4,253 milyon (önceki 4,16mln)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    TÜRKLER de de gamalı haç var.Biline
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

"Askerlerin eşleri Marif takvimine soyunsun!" diyen
    Nagehan Alçı'nın "Askerlerin eşleri Marif takvimine soyunsun!" sözlerini hatırlatan İYİ Parti Grup Başkanvekili Lütfü Türkkan, "Bu kadını hala ekranlara taşıyanların aklına daha çok şaşarım" ifadelerini kullandı.

https://www.habererk.com/gundem/aske...n-h118346.html

Niye?????????????**********

yancı olduğundan.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    "Askerlerin eşleri Marif takvimine soyunsun!" diyen
    Nagehan Alçı...
    ..Nagehan Alçı: Almanya'daki Türklerin hakları ne olmalıysa Türkiye'deki göçmenlerin hakla da aynı olmalı..
    METEPOSTA:
    Madem ki fetva mevsimi açıldı ben de fetvamı vereyim,
    Nagehan'ın evine beş Suriye'li yerleştirilsin Rasim hangi haklardan yararlanıyorsa Suriye'liler de o haklardan yararlansın..
    Benim fetvama uyulacak ki Nagehan'ın azgınlığı durulsun sakinleşsin..
    Boşnaklar Rok'u bir kuytu da kıstırmışlar artık Nagehan'dan hak taleb etmeye niyeti de kalmamış deyollar....

*hazine ve maliye bakanlığı: Merkezi yönetim bütçe dengesi ağustos'ta 576,3 milyon tl fazla verdi

*hazine ve maliye bakanlığı: Merkezi yönetim faiz dışı dengesi ağustos'ta 11,44 milyar tl açık verdi

*hazine ve maliye bakanlığı: Bütçe ocak- ağustos döneminde 68,1 milyar tl açık verdi

*hazine ve maliye bakanlığı: Bütçe ocak-ağustos döneminde 1,2 milyar tl faiz dışı fazla verdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Endeks hicbir kotu haberi gormeme modunda. Dikkat ermekte fayda var. Gecmiste 88 binde hersey o kadar kotu değildi. Simdi de o kadar iyi degil. YTD

Sayfa 187/1001 İlkİlk ... 87137177185186187188189197237287687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •