Sayfa 202/1001 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    ...Bizde bu ülkede bölücülüğe karşıyız,ama güney doğunun durumu malum,çünkü devamlı kullanılmış ve kandırılmışlardır..
    Güney doğu dışında insanlar kandırılmamış da bir G.doğulular mı kandırılmış?
    G.Doğu için özel yasa tüzük uygulama mı yapılmış da kandırılmışlar?
    Türkiye'nin her bölgesinde kandırılmış insanlar var, hangisi devlet içinde devlet kurmaya çalışmış?
    Senin için HDP, PKK'nın uzantısı değilmidir?
    Akapenin anayasayı hiçe sayarak PKK/hdp'i seçime sokması Cehepenin PKK/hdp'e baraj atlatmasına bahanemidir?
    Cehepenin AltıOk'u Türk milliyetçiliğini mi Kürt milliyetçiliğini mi temsil ediyor?
    Akape bile kendi KürdistanAçılımından ekmek yiyememişken sen Cehepenin KürdistanAçılımından ekmek yiyeceğine inanıyormusun?

Mahkeme, abd büyükelçiliği çalışanı topuz'un tutukluluk halinin devamına karar verdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İnci Sözlük ve Uludağ Sözlük'ün yüzde 50'si 10 milyon liraya satıldı / HaberGlobal

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İstanbul Tuzla'da kontrol altına alınan fabrika yangınında patlama meydana geldi, yaralılar var.

ABD Başkanı Donald Trump, Hazine Bakanlığı'na İran'a yönelik yaptırımların artırılması talimatını verdi.

New York Fed repo operasyonu ile bugün piyasaya 75 milyar dolar verdi. Repo operasyonuna 80,05 milyar dolarlık teklif geldi. NY Fed dün de piyasaya 53 milyar dolar vermişti

Bakalım FED akşam ne yapacak ?

7.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Güney doğu dışında insanlar kandırılmamış da bir G.doğulular mı kandırılmış?
    G.Doğu için özel yasa tüzük uygulama mı yapılmış da kandırılmışlar?
    Türkiye'nin her bölgesinde kandırılmış insanlar var, hangisi devlet içinde devlet kurmaya çalışmış?
    Senin için HDP, PKK'nın uzantısı değilmidir?
    Akapenin anayasayı hiçe sayarak PKK/hdp'i seçime sokması Cehepenin PKK/hdp'e baraj atlatmasına bahanemidir?
    Cehepenin AltıOk'u Türk milliyetçiliğini mi Kürt milliyetçiliğini mi temsil ediyor?
    Akape bile kendi KürdistanAçılımından ekmek yiyememişken sen Cehepenin KürdistanAçılımından ekmek yiyeceğine inanıyormusun?
    Rehin alınmış bir "Mustafa Kemal" ile gerçek, doğru, özgür Mustafa Kemal arasındaki farkı ibretle izliyoruz Sayın METEPOSTA.

Tbb/aydın: 46 milyar tl'lik kredi ağırlıklı olarak döviz cinsinden-ntv

tbb/aydın: Kredi borçlusu kamu olan kurum yok-ntv

aydın: (tga) bankaların 12 mlyr tl karşılık ayırması gerekiyor

Sayfa 202/1001 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •