Sayfa 246/1001 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 1,961 - 1,968 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Eskiden gırgır mizah dergisinde avanak apti vardı,birde onun çocukluğu,aynen oda böyle konuşuyordu
    Avanak Avni...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. İyi ki bankam falan yok,
    Suud Öger gibi hamili kart yakinimdir diyene kredi vermek zorunda kalacaktım....

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Avanak Avni...
    Deve dilaver oruçlu iken, elinde kulağının arkasında ve dudağında sigara ile ezanı bekliyordu. Avanak avni bir dümen çevirip ezan okumaya başlayınca deve dilaver orucu bozmuştu. sonuç malum...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank, Otomotivde Yerli Üretime Özel Taşıt Kredisi Paketleri hazırladı. Binek ve ticari araçlar için 18-60 ay arasında %0,49-0,69 faiz uygulanacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank'ın taşıt kredisi koşulları anlaşmalı marka bazında değişiklikler gösterebilecek. Kampanyanın otomotiv sektörüne de önemli bir hareketlilik getirmesi hedefleniyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Taşıt kredisinde anlaşmalı firmalar binek araçlar için Fiat, Honda, Hyundai ve Renault Mais, ticari araçlar için Fiat, Ford, Isuzu, Karsan ve Temsa olarak belirlendi. Kampanya dönemi 01.10.2019-31.12.2019 olacak

İçişleri Bakanlığı'nca ülke genelinde eş zamanlı “Dumansız Araç Uygulaması” gerçekleştirildi. 37 bin 65 personelin katıldığı uygulamada; 5 bin 63 araç sürücüsüne araç içerisinde sigara kullanmaktan dolayı idari para cezası

Sayfa 246/1001 İlkİlk ... 146196236244245246247248256296346746 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •