Sayfa 259/1001 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. Günaydın hayırlı cumalar.

3. Biz kırk kişiyiz birbirimizi biliriz;

Türkiye/İran/Irak/Suriye için yeni anayasa isteyenlerin topu da Kürdistan federasyonu anayasalara girsin diye istiyor...

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

FETÖ'nün Hava Kuvvetleri Komutanlığındaki yapılanmasına yönelik 20 ilde düzenlenen Ankara merkezli operasyonlarda 16 şüpheli gözaltına alındı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İstanbul Valiliği : "İstanbul'da 9 ilçede 55 okul incelendi, 14 okul bir gün süreyle tatil edildi"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    padişahlık böyle bir şey olsa gerek...

erdoğan, ay sonundaki zirvede güvenli bölge,patriotlar vs. için trump ile görüşeceğim...( 25 gün önce)

erdoğan. bm genel kurulu toplantılarında trump ile tüm anlaşmazlıkları çözeceğimizi düşünüyorum (gitmeden 5 gün önce)

erdoğan, trump ile önemli bir görüşmemiz olacak ( gitmeden 72 saat önce)

veeeeeeeee

erdoğan( geldikten sonra) sudan başkanıyla,uganda başkanıyla,katar emiriyle....görüştük.

ulen kimse neden bir satır yazmıyor???tek soru sormuyor??? ne zaman bu kadar vahim duruma düştük??? hadi basın neyse de muhalefet neden sorgulamıyor???

gitmeden randevu istesek trump vermeseydi aynı kapıya çıkmıyor muydu???? ilişkilerde büyük kriz var görmek için kahin olmaya gerek yok
    işin detayına bakarsak

reyiz in trampet ile planlanmış randevusu yoktu yalaka basın öyle bir hale soktuki olayı trampet iske iske reyiz ile görüşsecek..kazın ayağı tabii ki öyle olmadı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 259/1001 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359759 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •