Sayfa 260/1001 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,073 - 2,080 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    kim satmıştı TTKOM u..hatırlayan varmı..BM tarafından terörist kabul edilen HARİRİ sülalesine..

o zaman bu konu açılmış bende aynen bu ifadeleri kullanmıştım bu forumda..sonuçta bir sürü yandaşla hırlaşmak zorunda kalmıştım
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

*tüik: Ekonomik güven endeksi eylül'de 86,0 (önceki 87,1)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*tüik: Konutlarda 1 kwh elektrik için ocak-haziran döneminde ortalama 53,8 kuruş ödendi(önceki 55,2 kuruş/kwh)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*tüik: Konutlarda 1 m3 doğal gaz için ocak-haziran döneminde ortalama 135,6 kuruş ödendi(önceki 144,3 kuruş/m3)

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

*tcmb: Resmi rezerv varlıkları ağustos'ta 101,6 milyar dolar (önceki 99,4mlr)

*tcmb: Döviz varlıkları ağustos'ta 74,4 milyar dolar (önceki 74,4mlr)

*tcmb: Altın cinsinden rezerv varlıkları ağustos'ta 25,7 milyar dolar (önceki 23,5mlr)

7. KİMDİR ŞİRİN ÜNAL

Odatv Ankara Haber Müdürü Müyesser Yıldız, 2 yıl önce "Her yerde o AKP'li milletvekili" başlıklı yazısında Şirin Ünal'ı şöyle anlatmıştı:

"Bir kez daha bu isimlerden AKP İstanbul Milletvekili emekli Tümgeneral Şirin Ünal üzerinde durmak istiyoruz.

Balyoz döneminde devredeydi. O kadar ki, hep Balyoz'un “kara kutusu” olarak anıldı... Bavulcu Mehmet Baransu'yla bağlantısı çokça konuşuldu... “TSK'nın yeniden yapılanmasını” savunan isimlerin başında geldi...

15 Temmuz günü MİT Müsteşarı Hakan Fidan'dan önce Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ı ziyaret ettiği ortaya çıktı.

https://odatv.com/akp-milletvekilini...-25091907.html
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Biz kırk kişiyiz birbirimizi biliriz;

Türkiye/İran/Irak/Suriye için yeni anayasa isteyenlerin topu da Kürdistan federasyonu anayasalara girsin diye istiyor...
    diğerlerini bilmemde TÜRKİYE DE BUNU DİLE GETİREN HDP DEN BAŞKASI VARMI
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Sayfa 260/1001 İlkİlk ... 160210250258259260261262270310360760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •