Sayfa 267/1001 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,466
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    5.8 bayağı büyük,uzmanlık dalım olarak,orta ölçekli sayılır,bir bölgede oluşmuşsa sorun yok enerji boşalması açısından,tetikleyici unsuruna bakmalı yakınındaki bir başka fay varmı onun üzerinde durmak lazım...İstanbulda yaşayanlara geçmiş olsun.
    Güngör hocada benimlen ayni fikirde.

Prof. Dr. Celal Şengör ve Prof. Dr. Sinan Özeren Silivri açıklarındaki depremin İstanbul’da beklenen büyük depremi öne çekebileceği görüşündeler. 7 üzeri büyüklükte bir depremin bir yılda gerçekleşme olasılığı yüzde 2.5

Deprem araştırmalarıyla ünlü isim Prof. Dr. Celal Şengör ve Prof. Dr. Sinan Özeren, Silivri açıklarında meydana gelen 5.8 büyüklüğündeki depremle ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Cumhuriyet'te Orhan Bursalı imzalı haberde yer alan açıklamalar şöyle:

-Deprem, Avcılar ile Silivri arasında şimdiye kadar deprem kaydedilmemiş bir fay üzerinde oldu. Bu fay, Marmara’yı Körfezden Adalar önünden geçerek batıya doğru uzanan 140 km. kadar uzunluğundaki ana fay ile tabii ki ilişkili..

https://www.finansgundem.com/haber/5...e-alir/1439089

Günaydın kafe

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Borsa İstanbul : İzocam hisseleri 1 ekim seans bitiminde kottan çıkacak

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

TCMB: 1 Ekim itibarıyla TL cinsinden kredi kartı işlemlerinde uygulanacak aylık azami akdi faiz %1,60; aylık azami gecikme faiz %2,00; yabancı para cinsinden kredi kartı işlemlerinde uygulanacak aylık azami akdi faiz %1,28; aylık azami gecikme faiz oranı %1,68 olarak belirlendi

5. Işık Kansu da Bartu Soral gibi her an Cumhuriyet'den kovulabilir...
    Dersimli Kemal'in özenle seçtiği milletvekilleri onlar..

Almanya'nın Başkenti Berlin'de bazı CHP'li siyasetçilerin Kürtçü, liberaller ve Fethullahçılarla yaptığı buluşmada Atatürkçülerin hedef alınmasına Cumhuriyet yazarı Işık Kansu tepki gösterdi.;
    KCKD-E (Avrupa Demokratik Kürdistanlılar Toplum Kongresi) Başkanının konuşmasıyla başlayan toplantıda, katılımcılardan biri, oranın havasına uygun bir soru sormuş:
    'AKP gidip CHP gelince oluşan demokrasi boşluğunu doldurabilecek mi? Örneğin, Ekrem İmamoğlu Diyarbakıra gittiğinde kendisine Atatürk posterleri eşlik etti, bunu nasıl çözeceksiniz?'
    Bu 'çözülme' sorusuna, toplantıya katılan CHP milletvekili Ali Şeker yanıt vermemiş. Atatürkün kurduğu partinin milletvekili, 'Ne eşlik edecekti? Bütün yabancı ülkelerin istihbarat servislerinin oyuncağı haline gelmiş, en son AKPânin seçim propagandasının başaktörü olmuş Abdullah Öcalanın posterleri mi?' diye de karşılık vermemiş...
    https://odatv.com/o-ifadelere-karsil...-28091939.html

Show TV spikeri Ece Üner'in 'toplanma alanı' göndermesi sosyal medyanın gündeminde

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) tarafından büyüklüğü 5.8 olarak açıklanan depremin ardından, Show TV Ana Haber Spikeri Ece Üner'in 'Neyse ki deprem anında alışveriş yapabileceğimiz yüzlerce AVM var' yorumu sosyal medyada gündem oldu.

https://www.mynet.com/show-tv-spiker...e-190101182991
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

7. Hususi beyin tezgahlanmasında büyük emek harcadığı Oyalama devriyesinde bugün: 1 saat gir-çık! yapmışız...

https://veryansintv.com/tsk-ve-abd-h...sini-baslatti/

Twitterda imf ile gizli anlaşma söylentileri var

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 267/1001 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •