Sayfa 286/1001 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,281 - 2,288 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,316
    Damat paket açıklıyor,peşinden elektriğe 14.90-acaba bunlar market hesabımı yapıyor,ne öyle 90-99...neyse dün buna tepkili olmayan borsa bugün tepkili,enflasyon hedefini 12 yap,çık zam yap,üstelik üretim faktörünün maliyetini yükseltiyor...galiba bunlar milletin alım gücünü düşürerek enflasyonu düşürmeye çalışıyorlar kağıt üzerinde,zaten enflasyon alım gücüne göre %30 üstünde,nasıl olsa aptal,salaklar var onların tabiri ile,bakacağız ileride bu aptal,salak işine beton yalamaya,kemirmeye başladıklarında

İstanbul'da eylül ayında perakende fiyatlar yüzde 1,11 arttı, toptan fiyatlar ise yüzde 0,14 azaldı - İTO

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

https://halktv.com.tr/gundem/trtden-...alanla-405756h

TRT'den Profesöre skandal teklif! Mansur Yavaş'ı yalanla Kaynak: TRT'den Profesöre skandal teklif! Mansur Yavaş'ı yalanla
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, üst solunum yolları enfeksiyonu dolayısıyla rahatsızlık geçiren Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin istirahat süresinin uzatıldığını ve bu nedenle yeni yasama yılının başlaması dolayısıyla TBMM'de gerçekleşecek etkinliklere katılamayacağını duyurdu.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 286/1001 İlkİlk ... 186236276284285286287288296336386786 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •