Sayfa 288/1001 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,297 - 2,304 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Hariri'ye kaptırılan 4,75 milyar$ içinde benim para da olduğuna göre
    genç manken üzerinde benim de hakkım olmalı...
    Tepelerden bir yer mi istersin, yoksa ormanlık bir alanda mi.

*erdoğan: Türkiye'nin artık kaybedecek tek bir günü dahi yoktur, geldiğimiz noktada kendi yolumuzda devam etmekten başka çaremiz kalmamıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dolar/TL > 5.70

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

İstanbul Valiliği: Çapa Diş Hekimliği Fakültesi binasının tahliyesine karar verildi

*erdoğan: Saldırı dalgasının ilk ayağı olan döviz kuru nispeten istikrarlı bir çizgiye oturtulmuş, ardından faizin aşağı inmesi için ihtiyaç duyulan adımlar atılmıştır

*erdoğan: Bankacılık sistemimiz güçlü yapısını koruyor

*erdoğan: Faizlerin düşmeye başlamasıyla, piyasalarda bir canlanma gözlenmiştir

*erdoğan: önümüzdeki günlerde yeni verilerin açıklanmasıyla enflasyonun yeniden tek haneye ineceğine inanıyorum

*erdoğan: Merkez bankamızın döviz rezervi yeniden 100 milyar doların üzerine çıktı

*erdoğan: Ekonomik göstergelerin tamamı önümüzdeki dönem için olumlu gelişmelerin yaşanacağızan işaret ediyor

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    birileri müsiad ı dürtmüştür hatta veriyi vermişlerdir...

ankara dan gelmiş bu ileti derler...münafık bunlar hatta vatan haini
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Sayfa 288/1001 İlkİlk ... 188238278286287288289290298338388788 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •