Sayfa 301/1001 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,401 - 2,408 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Dow 26000 e dayanmisken biz 105 bini zorluyoruz.Pek inandirici degil ama Pala nin sagi solu belli olmaz. American Airlines yuzde 5 eksi yapti THY artida ust uste ikinci gun. Kotumser oldugumuz donemde hic bir iyi haberi gormezdi Borsa simdi de kotu haberleri gormezden geliyor. Bir turlu orta yolu bulamadik. YTD

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
     Alıntı Originally Posted by ant Yazıyı Oku
    Dow 26000 e dayanmisken biz 105 bini zorluyoruz.Pek inandirici degil ama Pala nin sagi solu belli olmaz. American Airlines yuzde 5 eksi yapti THY artida ust uste ikinci gun. Kotumser oldugumuz donemde hic bir iyi haberi gormezdi Borsa simdi de kotu haberleri gormezden geliyor. Bir turlu orta yolu bulamadik. YTD
    Onu cöleliye sormak lazım,nasıl olsa varlık fonu ona emanet,eskiden hökömete giydiriyordu,şimdi doğru söyleyenlere.

3. Terör örgütü propagandasını yapmak suçundan 3 yıl 6 ay hapis cezasına çarptırılan HDP Milletvekili Sırrı Süreyya Önderin ifade özgürlüğünün ihlal edildiğine karar verdi.
    Bu karar sonrası Sırrı Süreyya Önderin serbest bırakılması bekleniyor.
    https://odatv.com/sirri-sureyya-onde...-03101913.html
    "Silahsız Terör örgütü propagandasını yapmak" artık suç değilmiymiş!
    Apo da Sırrı gibi silahıyla suçüstü yakalanmadı,
    o da "Silahsız propaganda"dan serbest bırakılacak mı?

İÜ-Cerrahpaşa Rektörü Aydın: "Veterinerlik Fakültesi'nde eğitim ve öğretim faaliyetlerine 2-22 Ekim 2019 tarihleri arasında ara verildi"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Çavuşoğlu:"Türkiye'ye gelen Cibutili burslu öğrenci sayısını artıracağız"

ahanda şimdi köşe olduk işte...
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    İÜ-Cerrahpaşa Rektörü Aydın: "Veterinerlik Fakültesi'nde eğitim ve öğretim faaliyetlerine 2-22 Ekim 2019 tarihleri arasında ara verildi"
    Son dakika… İstanbul Üniversitesi’nde eğitime ‘deprem’ arası

Depremde hasar gören Avcılar'daki İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi boşaltılıyor. İstanbul Üniversitesi Rektörü Aydın ayrıca Bakırköy Yerleşkesi'ndeki Sağlık Bilimleri Fakültesinin de 2-22 Ekim tarihleri arasında eğitime kapatılacağını duyurdu. Ayrıca Avcılar'daki yurt binaları için de tahliye kararı çıktığı öğrenildi.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem...liyor-5368185/

Deprem paralarını cebe indir,zıkkımlan,çık peşinden pişkince kendini savun,en acımasız olayda Saddamın yaptırdığı konutlar,onlara el koy,mağdurları sokağa at,ne diyeyim bu halka hak desek onun içinde bizde varız,yani kurunun yanında yaşıda yakıyorlar onun alevi ile...bakalım bu halk ne zaman akıllanacaklar,üstelik şu aralar çok pis hesap peşindeler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,299
    Son dakika… AYM’den Sırrı Süreyya Önder kararı

Anayasa Mahkemesi, şu an cezaevinde bulunan eski HDP milletvekili Sırrı Süreyya Önder'in ifade özgürlüğünün ihlal edildiğine karar verdi. Karar sonrası Önder’in cezaevinden serbest bırakılması bekleniyor.

https://www.sozcu.com.tr/2019/gundem...arari-5368249/

Bakalım Demirtaş olayınamı benzeyecek,nasıl olsa bahane çok,git geriye doğru dolu bahane dolu...
    Benim zorum bunlarlan değil,zorum olduğu bunları zamanında şımartanlarda,esas baş aktörler hep tepeyi yönettiğinden dokunmazlık zırhına bürünmesi yasalarıda arkasına alarak,tepe lav olmadıkça bu ülkeye huzur gelmez.

8.  Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    Çavuşoğlu:"Türkiye'ye gelen Cibutili burslu öğrenci sayısını artıracağız"

ahanda şimdi köşe olduk işte...
    Ülkemizde bir çok aile çocuğunu üniversiteye gönderemiyor.. bunların dertleri amacı ne acaba???!!!!!!
    Paylaşımlarım kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ veya yönlendirme değildir.

Sayfa 301/1001 İlkİlk ... 201251291299300301302303311351401801 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •