Sayfa 316/1001 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

günaydın cafe dostları...

2. Günaydın iyi haftalar.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

5. alıntı

'' Benim anladığım şu; Amerika TOKİ evleri yapmak için girmek istediğimiz bölgeden çekiliyor. SDG’yi de çekiyor. Boşaltıyorlar yani.

Bunun karşılığında SDG’nin elindeki bütün IŞİD erlerini bize veriyorlar.

Beyaz Saray açıklaması:
    Amerika, Fransa, Almanya ve diğer Avrupa ülkelerine IŞİD esirlerini geri almaları için baskı yapmıştır fakat bu ülkeler bunu kabul etmediler. Amerika ise vergi ödeyen vatadaşlarının paraları ile IŞİD militanlarına bakmak istememektedir.

Bundan sonra, bölgede iki sene sürecinde esir alınmış olan bütün IŞİD teröristlerinin sorumluluğu Türkiye’de olacaktır.”

Onbinlerce IŞİD esirini ne yapacağız? Güvenli bölgede yapılacak TOKİ’lere yerleştirmeyeceğiz herhalde. Bu nasıl bir anlaşma? Bana hiç mantıklı gelmiyor. ''
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Dolar/TL > 5.75

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    alıntı

'' Benim anladığım şu; Amerika TOKİ evleri yapmak için girmek istediğimiz bölgeden çekiliyor. SDG’yi de çekiyor. Boşaltıyorlar yani.

Bunun karşılığında SDG’nin elindeki bütün IŞİD erlerini bize veriyorlar.

Beyaz Saray açıklaması:
    Amerika, Fransa, Almanya ve diğer Avrupa ülkelerine IŞİD esirlerini geri almaları için baskı yapmıştır fakat bu ülkeler bunu kabul etmediler. Amerika ise vergi ödeyen vatadaşlarının paraları ile IŞİD militanlarına bakmak istememektedir.

Bundan sonra, bölgede iki sene sürecinde esir alınmış olan bütün IŞİD teröristlerinin sorumluluğu Türkiye’de olacaktır.â€

Onbinlerce IŞİD esirini ne yapacağız? Güvenli bölgede yapılacak TOKİ’lere yerleştirmeyeceğiz herhalde. Bu nasıl bir anlaşma? Bana hiç mantıklı gelmiyor. ''
    emin olun öyle olacak...siz sanıyormusunuzki yurtiçindeki milyonlarca suriyeli oralara yerleştirilecek ? elindeki potansiyel gücü neden yollasın oralaara..

zaten işid ciler birazcık asabi gençlerdir..değilmi ama
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 316/1001 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366416816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •