Sayfa 32/1001 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 249 - 256 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

CHP Parti Sözcüsü Faik Öztrak, HDP'li üç büyükşehir belediye başkanının görevden alınması kararını değerlendirdi.

Öztrak, "Görevden alma kararı hukuki değil siyasidir. Seçimle gelen kayyum ile gidecekse sandık anlamını yitirir." ifadelerini kullandı.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    ee bizden bu kadar zenginlerse neden onlar iflas edip duruyor ama biz iflas etmiyoruz?
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    İşte soru orada,sanki birşeyler öteleniyor gibi,galiba varlık fonundan yeniliyor+herşeye zam,işin kolay yolunu bulmuşlar,üretmeden tüketene yüklen,yani bıyık,sakaldan kes her ikisine yine ekle,valla ipler bir koparsa kimse toparlayamaz,benim görüntüm bu ,bu kadar borca göre.
    ülke zaten iflas etmiştir. bakmayın ekonomi zıpladı patladı çatladı diyenlere..

sadece adı konmadı..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

96600/ 700 geçilmedikten sonra hepsi hikaye...

yurtdışı ile tamamen bağlar kopmuş vaziyette...orası çok yeşil olsa bile yeterli reaksiyon vermiyor bist

orası az düşüncede burada kızılca kıyamet kopuyor..

neden böyle oluyor...yorumlarınız nelerdir
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
     Alıntı Originally Posted by radyolog Yazıyı Oku
    96600/ 700 geçilmedikten sonra hepsi hikaye...

yurtdışı ile tamamen bağlar kopmuş vaziyette...orası çok yeşil olsa bile yeterli reaksiyon vermiyor bist

orası az düşüncede burada kızılca kıyamet kopuyor..

neden böyle oluyor...yorumlarınız nelerdir
    ...Sanal aleminde yaşayan bir piyasamız olduğundan işler mok,ipler yabancının ve cölelinin elinde,yerli zaten yok piyasada,sadece bizler gibi vakit öldüren guruplar var,arada sırada 3-5 kazanırsak bize yeter vur, kaç taktiği ile

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
    Dolar 5.63...tahmin ettiğim gibi yön yukarıya.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    ...Sanal aleminde yaşayan bir piyasamız olduğundan işler mok,ipler yabancının ve cölelinin elinde,yerli zaten yok piyasada,sadece bizler gibi vakit öldüren guruplar var,arada sırada 3-5 kazanırsak bize yeter vur, kaç taktiği ile
    Aynen yön aşağıya ve kızardık,sanal alemi bir sistemimiz olursa olacağı budur,,,endex 95.500

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,302
    Dolar 5.64

İsviçre frangı 5.76

Merkez bankası piyasaya biraz fazla müdahil olmaya başladı ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 32/1001 İlkİlk ... 2230313233344282132532 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •