Sayfa 324/1001 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Aynen vaziyet böyle gibi+hudut sınırlarınıda kaldırmışlardı,üstelik mayınlı arazi temizliği bile yapmışlardı Suriye sınır alanını Yahudiye peşkeş çekmek için,Barzani köpeği ilede horon tepmişlerdi...CHP mahkemeye baş vurdu,mahkeme iptal kararı vermişti,peşinden pis CAHAPE dediler.
    Bi takılıp kalma var yakın tarihe Sayın refaha? Gelelim günümüze lütfen...

2.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    İlk başlarda bütün Terör odaklı guruplara yeşil ışık yakarsan olacağı budur,ülkeyi yönetenlerde sonradan yaptığı hatayı kem,küm hareketlerle telafi etmeye çalıştı,ama nafile,en büyük hatayı Suriye iç,işlerine karışmasıylan yaptılar,halada bunda ısrarcılar...en büyük soru...NE İŞİMİZ VAR BİZİM ARAP TOPRAKLARINDA,varsın moklarında boğulsun bize ne,tarihler boyunca hep bize bela olmuşlar.
    AKP'den ayrılan veya ihraç edilenleri desteklemediğini mi anlamalıyız Sayın refaba?

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Savasın ne olduğunu bilmeyen bu zavallıya biri hatırlatsın... Yıllardır bir savasın içindeyiz.

Kemal Kılıçdaroğlu : -Devlette liyakat kalmadı. Çünkü her şeye bir kişi karar veriyor. O'na ulaşan işini çözdürüyor. Peki ulaşamayan esnafın, işçinin, iş insanının sorunu nasıl çözülecek?
    -Her şeyi tek başına yönetiyorsan ülkedeki tüm sorunların sebebi sensin kardeşim. Tabi yanında bir de damadı var unutulmasın.
    -Ekonomi faizcilere, tefecilere teslim edilmiş durumda. Bütün sorunların kaynağı ülkeyi tek başına yöneten tek adamdır. Yerel seçimlerde yaptığımızın aynısını yapacağız. Demokratik yollarla beyefendiyi göndereceğiz./Sputnik

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Beyaz saray, çin hisse senetlerinin abd devlet fonları portföyünde yer almalarını sınırlamaya odaklanmış durumda- bloomberg news

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Kılıçdaroğlu: Önümüzdeki hafta size Sarayın Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni nasıl arpalık haline getirdiğinin raporunu açıklayacağım.

Sayfa 324/1001 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •