Sayfa 331/1001 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,641 - 2,648 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

*akar: Harekatla ilgili hazırlıklar, intikaller sürüyor-ntv

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığınca, bir babanın 19 yaşındaki kızına işkence yaptığına dair görüntülerin sosyal medyada yayımlanması üzerine başlatılan soruşturma kapsamında gözaltına alınan baba, emniyetteki işlemleri ardından adliyeye sevk edildi .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

TSK tarafından Suriye sınırındaki askeri birliklere askeri araç ve zırhlı personel taşıyıcılar ile komando takviyesi yapıldı

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından Suriye sınırındaki askeri birliklere askeri araç ve zırhlı personel taşıyıcılar ile komando takviyesi yapıldı.

Farklı birliklerden gönderilen askeri araçlar ve zırhlı personel taşıyıcılar ile komando birlikleri, Hatay'a ulaştı.

Komandolar ve araçların, Suriye sınırındaki birliklere takviye amaçlı gönderildiği öğrenildi.

Kaynak : Anadolu Ajansı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Bloomberg haber ajansının haberine göre; kamu bankaları pazartesi ve salı günü doların yükselişini frenlemek adına yaklaşık 1 milyar dolar sattı.

Ruhani: Suriye kuzeyinin güvenliği sadece Suriye ordusunun varlığı ile mümkün

IRNA internet sitesinde yayınlanan haber aşağıda bulunuyor:

İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Türkiye Cumhuriyetinin Suriye ile sınırları hakkındaki kaygılarına işaretle, ''Bize göre Suriye kuzeyinin güvenliğinin temini Suriye ordusunun varlığı ile mümkündür. '' dedi.

Tahran, IRNA- İran İslam Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Hasan Ruhani, Türkiye Cumhuriyetinin Suriye ile sınırları hakkındaki kaygılarına işaretle, ''Bize göre Suriye kuzeyinin güvenliğinin temini Suriye ordusunun varlığı ile mümkündür. '' dedi.

Ruhani, Bakanlar Kurulunda yaptığı açıklamada, ''Kaygılarının giderilmesi Türkiye'nin hakkıdır fakat bu kaygıların giderilmesi için bize göre doğru yol seçilmeli. '' dedi.

Ruhani, ''Bugün seçilen yöntem ve perde arkasındaki anlaşmalar bölgenin yararına olmayacak ve biz dost ve kardeş Türkiye'den bu konularda daha dikkatli ve sabırlı olmasını ve seçilen yolu gözden geçirmesini istiyoruz. '' dedi.

Ruhani, ''Bu seçilen yolun bölge için uygun ve hayırlı yol olmadığına inanıyoruz zira bölgedeki şartlar önce istikrarın sağlanmasını ve Suriyeli avarelerin daha hızlı ülkelerine dönmesini gerektirir. '' dedi.

Ruhani, ''Bugün esas konu, Suriye'nin kuzeyi ve Fırat'ın doğusu değildir. Bölgenin ilk sorunu İdlib konusudur zira tüm teröristler bu bölgede toplanmışlardır ve umarım bölge ülkeleri bu hususta yardımcı olurlar ve Türkiye devleti de bölgede yeni sorunla karşılaşmamız için bu hususta daha dikkatli olur. '' ifadesini kullandı.

Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://tr.irna.ir/news/83510113/Ruh...B1%C4%9F%C4%B1

Emine Bulut’u öldüren eski eşinin avukatı: Ölmeden 2 saat önce kızı ile karakola sığındı ama kolluk kuvvetleri onu koruyamadı

Avukat Aytaç, bütün kadınların acısını paylaştıklarını ifade ederek şöyle dedi:

Biz katılma taleplerinin her şeyden önce karara bağlanmasını istiyoruz. Dosya kadın cinayeti değil, kasten adam öldürmek olarak geçiyor. Katılma talebinde bulunan örgütler bu davaya kadın cinayeti davası demekte, iddia makamı kasten adam öldürme demekte. Bu yargılamanın başında ilk çözmemiz gereken bir durum. Bize göre yargılama yapılan suç kadın cinayeti dosyasıdır. Boşanmış olsalar da aile içi şiddet dosyasıdır. Başka bir ifade ile erkek şiddeti dosyasıdır. Huzurdaki sanık eski eşini, çocuğunun gözünün önünde öldürmüş biri. Sanığa en ağır ceza çözüm olmayacaktır. Emine Bulut, ölmeden 2 saat önce kızı ile birlikte yarım saat kadar karakola sığınmıştır ama kolluk kuvvetleri onu koruyamadı. Güvenlik görevlilerinin ihmali olup olmadığı araştırılmalıdır. Çocuğu dinlemeden önce psikologla sorularınızı istişare etmek istiyoruz. Emine Bulut’un mahrem bilgileri var. Hayatta olmasa bile mahremiyeti gözetilmelidir. Ayrıca cinayet görüntülerini izlemeden savunamam. Bu görüntüler bizimle paylaşıldıktan sonra sorguya geçilmesini talep ediyorum. Dosyadaki dijital kayıtlar tarafımıza verilmedi. Savunma için süre istiyoruz.

SURİYE DEVLET MEDYASINA GÖRE DIŞİŞLERİ BAKANLIĞI KAYNAĞI, "SURİYE, TÜRKİYE'NİN HAREKATINI BÜTÜN MEŞRU YOLLARLA PÜSKÜRTMEYE KARARLI' DEDİ

berbat bir haber.. doğruysa mehmetçik ve suriye resmi güçleri karşı karşıya gelebilecek demektir

Sayfa 331/1001 İlkİlk ... 231281321329330331332333341381431831 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •