Sayfa 349/1001 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,785 - 2,792 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1.  Alıntı Originally Posted by MKA55 Yazıyı Oku
    FETÖ-PKK ortaklığı kanıtlandı
    3’ü general 60 darbeci subay Kandil’e kaçıp PKK’ya sığındı
    http://www.sozcu.com.tr/2016/gundem/...gindi-1343915/
    FETÖ askerleri, PKK bizi öldürür dememiş dost güce sığındığını biliyormuş...
    FETÖ/PKK eşgüdümünü CIA'nın sağladığını görmemek için ahmak olmalı..

TCMB net uluslararası rezervleri:

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Güvenlik kaynakları, terör örgütüne yakın hesaplar tarafından sosyal medyadan yayılmaya çalışan "bir insansız hava aracının düşürüldüğüne" yönelik iddianın gerçeği yansıtmadığını, harekatın planlandığı gibi başarıyla devam ettiğini belirtti

Güvenlik kaynakları: "Türkiye'nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzur getirmek amacı taşıyan Barış Pınarı Harekatı aleyhine sosyal medyada bir takım manipülasyon girişimlerinde de bulunuluyor"/İHA

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. https://imgyukle.com/i/ekran-alintisi1.E5XhyS

sayın vallis in çalışmasıdır
    TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Trump :

Sayfa 349/1001 İlkİlk ... 249299339347348349350351359399449849 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •