Sayfa 350/1001 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Akçakale Kaymakamı :
    1'i bebek 3 şehidimiz var. Sayı artabilir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. Kurum, "Amacımız bölgenin yeniden imarı yeniden inşasıdır"

Hazine yetkilisi: Suriye operasyonu Türk ekonomisi üzerinde kalıcı olumsuz etki yaratmaz
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Mardin’in Nusaybin ilçesine havan topu düştü. / Son dakika

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Valilik: (nusaybin'e havan saldırısı)2 sivil hayatını kaybetti, 24 kişi yaralandı-habertürk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,783
     Alıntı Originally Posted by emre73373 Yazıyı Oku
    Merhabalar herkese..

Full kağıtta yakalandık göz göre göre....
    Pazar günü trump görüşmesinden sonra pazartesi tam bir kumar olacak.... bist için.......

Tabi bu arada harekattan inşallah olumsuz bi haber gelmezse bu arada..
    Bakın burası önemli

Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    https://imgyukle.com/i/ekran-alintisi1.E5XhyS

sayın vallis in çalışmasıdır
    Yükselen trendde bir dip çalışması. Geopolitik durum tekniği bozmazsa 115-116 beklenebilir. Gerçi bu seviyeler bir çok hisseyi etkilemez ama siz refaba nın sesisine kulak verin, yükselirken çıkmayan düşerken düşmeyen kağıtlar. Park gibi kağıtlarda durum hiç değişmemektir. Hala %40 pahalıdır. 2.10-2.30 seviyelerine gelir 6 ay oyalanır 4 ve üzerini gider kucağa verir. İyi takip eden nasiplenir.
    Hayret borsa yazısı yazdım

7. Kadir gavatı Kürdistan için ağıtlara oturmuş..
    Bu ülkenin özgürlüğü ve barışı için en çok çalışan ve uğruna bedeller ödeyenlerindenim. Yıllardır süren bu sorunlara sessiz kalınıyor. Şimdi savaş kapıya gelince konuşanları samimi bulmuyorum. Ben özgürlükten ve barıştan yanayım. Bu savaş girişimlerden vazgeçilmesi gerekiyor -Kadir İnanır-

MSB: "Barış Pınarı Harekatı'nın başından itibaren etkisiz hale getirilen toplam PKK/PYD-YPG'li terörist sayısı 174 oldu."

Sayfa 350/1001 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •