Sayfa 421/1001 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,153
     Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Jef Fadıl abey borsadan anlamaz, branşı otomobil ve emlak üzerindedir.

Ya TOKI'nin ya da yerli ve milli otomobilin başına geçirilmesi lâzım!
    BIST hissedarı olan EBRD, Hakan Atilla'nın Borsa İstanbul Genel Müdürü olarak atanmasını desteklemediklerini bildirdi- bloomberght.com

bloomberght.com internet sitesinde yayınlanan habere göre; Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) Sözcüsü Jonathan Charles Reuters'a yaptığı değerlendirmede ABD'de bir süre hapis yatan Hakan Atilla'nın Borsa İstanbul Genel Müdürü olarak atanmasının kendilerine danışılmadığını ve bu atamayı desteklemediklerini belirtti. Charles "Bu atamayı desteklemiyoruz ve bu konuda Türk yetkililerle görüşeceğiz" ifadelerini kullandı.

EBRD Borsa İstanbul'da % 10'luk pay ile Türkiye Varlık Fonu'ndan sonra ikinci en büyük hissedar konumunda..

Sözkonusu habere aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:

https://www.bloomberght.com/ebrd-hak...iyoruz-2236097
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Putin itibardan tasarruf etmiş..

Ekran-Al-nt-s.jpg
    Gözümle gördüm bire bir şahit oldum.

Dindar geçinen hatta hacı hoca takımından olanlar bile hanımlarının yanında duman oluyorlar.

Şatafata teslim.

Biride 40 yıllık arkadaşım.

Hanımı evi yaptırmış.

Şimdide yeni ev istiyormuş.

İlaç kullanmaya başlamış.

Bizimkiler kasada para olmasını anlamıyorlarmış.

Borç harç olsun yapalım.İhtişam ve lüks şahane.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,786
    Anlayamasın,kuş kadar beynin olmadığından. Kızıldeniz kıyısı ne zaman çöl oldu? Kıyıda balık vardır,canlı vardır. Kartal dediğin kargadan daha zekidir. Yaşadığın yerde hiç mi ateş kartallarını duymadın?Duymadıysan internette okursun. Adamlar bu yüzden orman yangınlarında mücadeleyi bırakıyor.
    Yazım çakıştı. Muhatabı anlamıştır.

Daha önce Zarrab davasını çevirdiğim için yaşadığım sorun sebebiyle Halkbank davasını doğrudan çevirmeyeceğim . Sosyal medyada çeviren birisi var onun yazdığıni onun izniyle şekilde ara ara aktaracağım .

Ceviren S. Olcayto: Halkbank davası başladı , mahkeme Halkbank iddianamesini inceliyor , kabul edip etmeyeceğine karar verecek . Duruşma salonunda Halkbank’ı temsilen kimse yok . Savcılık makamı Halkbank’ı suçlamadan kaçmak ve mahkemeye saygısızlıktan itham ediyor . Mahkeme hakimi Halkbank’a 2 hafta süre verdi ve duruşmayı erteledi .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,786
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Daha önce Zarrab davasını çevirdiğim için yaşadığım sorun sebebiyle Halkbank davasını doğrudan çevirmeyeceğim . Sosyal medyada çeviren birisi var onun yazdığıni onun izniyle şekilde ara ara aktaracağım .

Ceviren S. Olcayto: Halkbank davası başladı , mahkeme Halkbank iddianamesini inceliyor , kabul edip etmeyeceğine karar verecek . Duruşma salonunda Halkbank’ı temsilen kimse yok . Savcılık makamı Halkbank’ı suçlamadan kaçmak ve mahkemeye saygısızlıktan itham ediyor . Mahkeme hakimi Halkbank’a 2 hafta süre verdi ve duruşmayı erteledi .
    Bir söz vardır.
    Ne gerek var köylük yerde bisiklet. Valiye çarpar kaymakama çarpar

Putin : İnsani yardım konusunu görüştük , Suriyeli göçmenler vatanlarına dönebilmeli

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Putin : Türkiye’nin sınır endişesini anlıyoruz

Sayfa 421/1001 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •