Sayfa 433/1001 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,457 - 3,464 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Türkiye'de 60 mağazası bulunan bir gözlük firmasının sahibi ve 10 kişi, ülkeye kaçak mal getirerek yasa dışı işlemlerle kayıt altına aldığı iddiasıyla gözaltına alındı.

Türkiye genelinde faaliyet gösteren bir gözlük mağazasının sahibi M.P. ve yönetim kurulu üyelerinin de aralarında bulunduğu 10 kişi, yurt dışından kaçak getirdiği gözlük, çerçeve, optik cam, lens ve solüsyonları yasa dışı işlemlerle kayıt altına aldırıp, sattığı gerekçesiyle gözaltına alındı. Firmanın depolarında yapılan aramalarda, gümrüklenmiş piyasa değeri yaklaşık 7 milyon 614 bin TL olan 35 bin 78 kaçak gözlüğün yanı sıra, çok sayıda çerçeve, cam ve lens ele geçirildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

DÜŞEN FAİZDEN KAÇAN YATIRIMCI DÖVİZ ALMAYA DEVAM EDİYOR

https://tr.investing.com/news/econom...r-artt-1914295

Yurt içi yerleşiklerin döviz mevduat hesapları son haftada 1.4 milyar$ arttı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Erdoğan: "(Barış Pınarı Harekatı) Şu ana kadar bölgede kontrolümüze geçen alan büyüklüğü 4 bin 220 kilometrekareye ulaştı." -AA

vay beni...biz neyin peşindeyiz ağa neyin pesinde...

kumsalda kum bulmuş seviniyor vallahi...biz geleceğimizi kurtarma peşindeyiz, terörün başını küçükken ezmek, kürdistanı kurmalarını engellemek...

sense kimsenin sevmediği şu suriyelilere bahçeli ev yapmak...yok ağam yok bu vizyonla olmaz...ufuk lazım, öngörü lazım, ileri görüşlülük lazım...

ah atam ah...bir rahat uyku veremiyoruz sana...milyonlarca özür...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

4. Kaftancıoğlu,
    Eğer bir gün Türkiye Kürdistan olursa mahkemeye başvurursun N.Genç'i mahkum ettirirsin.. O zamana kadar da bağrına basabildiğin kadar taş bas...

Genç, Canan Kaftancıoğlu için, şu ifadeleri kullanmıştı:
    Saygısız, düşüncesiz, hangi projenin adamı olduğu belli, dünya görüşünün ne olduğu belli, nereden getirildiği belli, bir Türkiye tasavvuru, insanlık değerleri tasavvuru olmayan, PKK terör örgütünü ekranlarda alenen savunan birisi İstanbul İl Başkanı. Bu ne demektir; CHP cehennemin dibinde demektir ve Allah belasını vermiş demektir. CHPye beddua etsen, bundan büyük beddua olmaz. PKKyı ekranlarda savunan bu kadın CHPnin İsanbul başkanı. Çok terbiyesiz işler yapıyorlar. Kadının PKK ilişkilerini deşifre ettiğimiz zaman Ben kadın olduğum için böyle saldırıyorlar diye kaçamak yapıyor.
    CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'nun, PKK'lı teröristleri öven sözlerine tepki gösteren Nihat Genç hakkında 'hakaret ve iftiraya uğradığı' iddiasıyla yaptığı suç duyurusuna takipsizlik verildi.
    https://veryansintv.com/kaftancioglu...a-takipsizlik/

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,823
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Bu atma olabilir.Onaylı paylaşalım her kimse bu haberi üretebilir.

Yalanlar akp

Gerçekler acı

Gitmediğim hasteneden

geçmediğim köprüde

Kullanmadığım havalimanı ve otoyoldan kim para alıyor.

HAAAAAAAAAAAAAA
    Bu gerçek.
    Yalnız bir kusuru var.
    Sene 2002 ve 6 sıfırlı dönem. Yani tuvaleti 1 lira yaptık muhabbeti.
    Bir şey bulamayınca yalan ve demagoji ustaları. Yerseniz. Gitsin bunları trolistanda yazsın,onlar yer.

6. Rusya 1998 Ağustosda Batı'ya teslim olmadı IMF ile anlaşmayı seçmedi Konsolidasyon-Moratoryum-Devalüasyon yaptı bir kötü kış geçirdi ama toparladı bugün dünyaya tepeden bakıyor.. Rusya'nın kaderini değiştiren olay tüm dünyanın kaderini de değiştirdi BOP projesi o tarihden sonra devreye sokuldu..
    20 Ekim 2019- Uğur Civelek dk:54
    https://www.youtube.com/watch?v=Bdm_TQGzdj4

"Rusya'da belki birkaçyüzbin kişi açlıktan öldü ama şimdi dünyaya yukarıdan bakıyorlar!". Böyle bir fedakarlık mı olur hocam? Kulaklarıma inanamadım."
    diye yorum yapmış bir yurttaş...
    ABD'ye teslim olmamak için yapılan bu fedakarlığa inanamamışsa, Almanya'ya teslim olmamak için 27 milyon Sovyet yurttaşının ölümüyle sonuçlanan fedakarlığa nasıl inanırdı acaba bu arkadaş..!

7. Aha bu da bize ders olsun....
    Bir daha da ABD'nin terörist dediğine biz de balıklama dalıp terörist demeyelim,
    belki de adam yurtseverdir..
    O bizim teröristimizi seviyorsa biz de onun teröristini sevelim..

ABD Başkanı Trump, sık sık terör örgütü içindeki kod adını anarak General Mazlumdan övgüyle söz etmişti. Gerçek ismi Ferhat Abdi Şahin olan YPG elebaşıyla görüşmek için sabırsızlandığını söyleyen Trump, Cumhurbaşkanı Erdoğana yazdığı hakaret dolu mektupta da General Mazlumla görüşmesini önermişti.
    Öte yandan dün Cumhuriyetçi ve Demokrat bir grup senatör ABD Dışişleri Bakanlığına bir mektup yazarak, terör örgütü PKK/YPGnin sözde Komutanı Mazlum Kobaniye Ayi ziyaret etmek istemesi halinde hızlı bir şekilde vize verilmesi talebinde bulundu.
    https://veryansintv.com/kirmizi-bult...ni-aciklamasi/

Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Şimdi Sayın Trump, benimle olan münasebetlerinde samimi. Bugüne kadar da mükün olduğunca dürüst davrandı"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 433/1001 İlkİlk ... 333383423431432433434435443483533933 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •