Sayfa 436/1001 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,481 - 3,488 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Bilgi : Borsa İstanbul’da 28 Ekim 2019 Pazartesi yarım gün seans yapılacak 29 Ekim 2019 Salı ise seans yapılmayacaktır.

24 Ekim 2019 Perşembe tarihli işlemlerin takası 30 Ekim Çarşamba 2019 tarihinde gerçekleştirilecektir.
    25 Ekim 2019 Cuma ve 28 Ekim 2019 Pazartesi tarihli işlemlerin takası 31 Ekim 2019 Perşembe tarihinde gerçekleştirilecektir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

X BANK ve YONCA şimdilik artışa ayak uyduramadı..

dur bakalım
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

*bddk: Kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe halinde olmayan kuyumla ilgili harcamalarda taksitlendirme süresinin dört aydan sekiz aya çıkarılmasına karar verilmiştir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Adalet Bakanı Gül: Türkiye, DEAŞ ve PKK/YPG ile mücadelesini kararlı bir şekilde sürdürecektir

bu dönem tarihte bol hiç iş olarak anılacaktır... mücadeleden kastınız nedir??? yok adamlar elini kolunu sallaya sallaya gitmesine göz yumdunuz da ondan soruyorum.

yoksa bir tavla turnuvası düzenleyip öyle mi "mücadeleyi kararlı bir şekilde" sürdüreceğiz?????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ?????????????????????????????????????????????????? ????????????
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

8. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 436/1001 İlkİlk ... 336386426434435436437438446486536936 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •