Sayfa 442/1001 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Trump: DAEŞ'in lideri El Bağdadi, intihar yeleğini patlatarak kendisi ve 3 çocuğunu öldürdü
    Allahın belası herif, kendin geberdin de o çocukların günahı neydi?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    Tuhaflıklar...

Adamin bulunduğu yer düşünüldüğünde en az yarım düzine üs varken neden bizim hava koridorunu kullanmış?

Adam kendini bomba yüklü yelekle patlattı diyor ama olurken ağladı falan diyor sizi bilmem ama ben bir el bombasının bile ne yapabildiğini gördüm bomba yüklü yelekle değil ağlamak parçalarını bir araya getirmek 6 ay sürer.

El kaide lideri öldü bir b..k olmadı bunu neden böyle abartiyorlar nasılsa iron man'deki gibi kurmaca bir örgüt sanırsam bir bu salak bilmiyor

En kötüsü de bu basit olayı bile böyle abarttigina göre seçim anketleri berbat demektir bu da türkü tekmeleyen oyunu arttırır prensibi işleyen ABD'de işimiz giderek zorlaşacak demektir
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

Alıntı Originally Posted by acm Yazıyı Oku
    Adam kendini bomba yüklü yelekle patlattı diyor ama olurken ağladı falan diyor sizi bilmem ama ben bir el bombasının bile ne yapabildiğini gördüm bomba yüklü yelekle değil ağlamak parçalarını bir araya getirmek 6 ay sürer.
    Haklısınız, bir başka haberde DNA örnekleri toplandı diyor, ağlayacak kadar parçalanmamış adamdan ne DNA örneği toplayacaksın, tipik Amerikan tosbağa yalancılığı!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4. Garanti bankasının mobil ve İnternet şubesi gelen ataklar sonucu çöktü.
    Şuan komple sunucuyu kapattılar galiba.

5.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Garanti bankasının mobil ve İnternet şubesi gelen ataklar sonucu çöktü.
    Şuan komple sunucuyu kapattılar galiba.
    Şimdi denedim, mobil de bir sorun görünmüyor.

Garanti bankası internet sitesi ve mobil uygulamasına erişimde sorunlar var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Garanti bankası : Dijital hizmetlerimize yönelik yoğun internet trafiği nedeniyle dijital kanallarımızda erişim sıkıntısı yaşamaktayız. İnternet servis sağlayıcılarımızla beraber sorunu gidermek için çalışıyoruz. Müşterilerimizin yaşadığı mağduriyet için özür dileriz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Beşiktaş 1 Galatasaray 0 MS

Sayfa 442/1001 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •