Sayfa 445/1001 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,553 - 3,560 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. Irak Kürt Bölgesel Yönetimi (IKBY) Başbakanı Mesrur Barzani Perşembe günü Türkiye'ye geliyor.
    https://veryansintv.com/barzani-turkiyeye-geliyor/
    Koskoca ülke "Molla Kürdistanı" sevenlerle "PKK Kürdistanı" sevenlerin top çevirdiği meydan oldu..
    Bin lanet.!..

Adalet Bakanlığı, terörist elebaşlarından Ferhat Abdi Şahin’in tutuklanma talebini içeren iade talepnamesi dosyasını Dışişleri Bakanlığına iletti.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. AKP'nin batan gemi olduğunu görmek falcılık sayılmaz artık. Millet AKP sonrası politik yapılanmayı tahmin edip o ortamda güçlü konumda olabilmek için pozisyonunu yeniden belirlemeye çalışıyor. Bir gün Ertürk paşa, diğer gün sarayın yalakası Nagehan, yarın kimbilir kim. Hergün tek-aynı türküyü çağıranlar için durum şok edici tabi.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

Anadolu Ajansı : Erdoğan: "Bundan bir asır önce başlattığımız ve Cumhuriyetimizi kurarak taçlandırdığımız İstiklal Harbimizin benzerini, farklı yöntemlerle veriyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: "Türkiye, köklü devlet tecrübesi ve bir asra yaklaşan Cumhuriyet birikimiyle tüm sorunların üstesinden gelebilecek güç
    ve kararlılığa sahip."

Çavuşoğlu : PKK/Ypg’lilerin Deas’li teröristleri para karşılığı serbest bıraktıkları hatta otobüslerle gitmelerine izin verdiğine dair bilgiler alıyoruz , zaten teröristlerden başka bir şey beklenemez

Çavuşoğlu: Eğer 150 saat sonunda YPG'liler çekilmezse, Rusların YPG'ye yaptığı bildirimde de net bir şekilde var, Türkiye o zaman bu teröristleri temizler

8.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    AKP'nin batan gemi olduğunu görmek falcılık sayılmaz artık....
    Millet(Hangi millet ise!) AKP sonrası politik yapılanmayı tahmin edip o ortamda güçlü konumda olabilmek için pozisyonunu yeniden belirlemeye çalışıyor.
    Ertürk'ü.. Nagehan'ı.. vb.si Future'da Kürdistan'ı gördüler durumlara vaziyet için konum aldılar diyor..
    Bu ülkede KürdistanAçılımı'nı başarma şansı olan bir tek Akape idi ama götaltı oldu bitti..
    Sen Cehepe'deki ülküdaşlarından umutlusun amma onlar ilk denemelerinde Akape'den çok daha hızlı götaltı olacaklar..

Sayfa 445/1001 İlkİlk ... 345395435443444445446447455495545945 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •