Sayfa 446/1001 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Farklı bir düşünceyle paylaşilmadigindan emin olabilirsiniz ama yine de Sn. Objektif’e durumu ilettim
    farklı olmadığından eminim ...bu şekilde yazılmaması için eminim kalıcı ve teknik bir takım yöntemler vardır diye düşünüyorum
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

AK Parti Sözcüsü Çelik: "(İkinci Yargı Paketi) Bir defaya mahsus ceza indirimi yerine bir sistem değişikliğinden yanayız"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Cafe Trend&amp;Trade - II

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 29 Ekim kutlamaları :

https://youtu.be/mhNGWdzDp-I

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Yeni güncellemeleri içeren ios 13.2 yayınlandı ..

5. NE MUTLU TÜRK ÜM DİYENE Kendini TÜRK hisseden Herkez TÜRK TÜR NOKTA

6. Timini postacilari sözde sevmedikleri parti adına değil muhalefet partileri adına nekadar olumsuz haber varsa onları paylaşırlar bu ajanlar

Başakşehir, UEFA'nın İrfan Can Kahveci'nin asker selamına soruşturma başlattığını açıkladı.

Cumhuriyetimizin ilanının 96. yılinda 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı kutlar , başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi saygı rahmet ve minnetle anıyoruz.

Ne mutlu Türk’üm diyene !

Sayfa 446/1001 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546946 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •