Sayfa 456/1001 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556956 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,641 - 3,648 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Sadece bugün için geçerli Yemek sepeti

Opsiyon 1
    40 TL harca 12 TL Öde

40 TL harcamaya
    28TL MaxiPuan(Maximum mobilden sipariş verilmelidir)

B]Opsiyon 2 [/B]
    75 TL harcamaya 25 TL Öde

75 TL joker yapın 45 ödeyin 20 puan gelecek maliyet 25 TL(siteden sipariş)

https://www.maximum.com.tr/TR/kampan...n=MzM2MQ==-ISB
    https://www.maximum.com.tr/TR/kampan...n=MzI4OA==-ISB

Alışveriş önceki kampanyaya katılmayı unutmayın afiyet olsun
    Rakılı menü yok ki!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. Esad katilmiş.!!
    ABD, vekilleri Cihatçılar ve Kürtçüler ile Suriye'nin çoğunu işgal etmişken onlara karşı savaştı diye Esad'a katil diyemezsin.
    Suriye ordusunun dağıldığı o çaresiz durumda bile KürdistanAçılımına razı olmamış adama katil diyemezsin...
    Sen ki, elinin altında koskoca Türk ordusu var iken KürdistanAçılımı yapmış Kürtçülere mevzii kazandırmış sonuçta binlerce asker polisin ölümüne yol açmış adamsın sana ne demeli!..

Moody's: Büyük faiz indirimleri Türk*bankalarının fonlamaları için kredi negatif, çünkü beklenen ekonomik*teşvikler sonrasında enflasyonun yükselmesi riski nedeniyle bankalara*kredi vermeyi ve Türk lirasına yatırım yapmayı daha az cazip hale*getiriyor

Moody's: Ayrıca atılan faiz adımları merkez bankası kredibilitesini*negatif şekilde etkileyebilir. Tüm bu faktörlerin yatırımcı güvenini*negatif şekilde etkilemesi riski var

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

günaydın cafe...

Borsa İstanbul'da yüzde 10 payını satmak isteyen Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası EBRD'nin payına Türkiye Varlık Fonu talip oldu / HaberTürk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6. Günaydınlar

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Bakan Akar Tel Abyad’daki askerlere “ Her an her şey olabilir hazırlıklı olun “ dedi

Sayfa 456/1001 İlkİlk ... 356406446454455456457458466506556956 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •