Sayfa 457/1001 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,649 - 3,656 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Cumhurbaşkanı Erdoğan , eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un Ergenekon davası kapsamında Yüce Divan'da yargılanmasına izin vermedi. Yasaya göre Yüce Divan'ın genelkurmay başkanını yargılamak için cumhurbaşkanlığından soruşturma izni alması gerekiyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    Esad katilmiş.!!
    ABD, vekilleri Cihatçılar ve Kürtçüler ile Suriye'nin çoğunu işgal etmişken onlara karşı savaştı diye Esad'a katil diyemezsin.
    Suriye ordusunun dağıldığı o çaresiz durumda bile KürdistanAçılımına razı olmamış adama katil diyemezsin...
    Sen ki, elinin altında koskoca Türk ordusu var iken KürdistanAçılımı yapmış Kürtçülere mevzii kazandırmış sonuçta binlerce asker polisin ölümüne yol açmış adamsın sana ne demeli!..
    teşekkürler sn meteposta
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanı Erdoğan , eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un Ergenekon davası kapsamında Yüce Divan'da yargılanmasına izin vermedi. Yasaya göre Yüce Divan'ın genelkurmay başkanını yargılamak için cumhurbaşkanlığından soruşturma izni alması gerekiyor.
    ne oldu yani ? zaten yok yere yattı yıllardca.. bir ülkenin genel kurmay başkanını TERÖRİST likle suçlayıp hapse tıktınız.vereydin izin bir kez daha orada aklanaydı
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Tcmb baskani uysal: Iktisadi faaliyetteki ılımlı toparlanma eğilimi devam etmekle birlikte yatırımlar zayıf seyrini sürdürmektedir

*uysal: Rekabet gücündeki gelişmelerin olumlu etkisi sürerken küresel büyüme görünümündeki zayıflama dış talebi kısmen yavaşlatmaktadır

*uysal: önümüzdeki dönemde enflasyondaki düşüş eğilimi ve finansal koşullardaki iyileşmeyle birlikte yurt içi talebin kademeli olarak toparlanmaya devam edeceği öngörülmektedir

*uysal: Son dönemde büyüme kompozisyonunun etkisiyle belirgin bir iyileşme kaydeden cari işlemler dengesinin önümüzdeki dönemde ılımlı bir seyir izlemesi beklenmektedir

*uysal: Net ihracatın büyümeye katkısı azalarak da olsa sürecek

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

*uysal: 3.çeyrekte enflasyon temmuz enflasyon raporu tahminlerinin alt bandına yakın gerçekleşti

*uysal: Yıllık enflasyondaki düşüş güçlü baz etkisiyle birlikte tüm alt gruplara yayıldı

*uysal: Tüfe'nin ekim'de tek hanede kalacağını, yılın son iki ayında baz etkisiyle bir miktar yükseleceğini öngörüyoruz

*uysal: 2019 yılı için gıda enflasyon tahmini %10 (önceki %15,0)

*uysal: 2020 yılı için gıda enflasyon tahmini %10,0 (önceki %11,0)

*uysal: 2019 yılı için ithalat fiyatları (abd doları) değişim tahmini -%4,0 (önceki -%3,06)

*uysal: 2020 yılı için ithalat fiyatları (abd doları) değişim tahmini -%2,3 (önceki -%0,47)

*uysal: Enflasyonun 2019 yıl sonunda %12,0 olarak gerçekleşeceğini tahmin ediyoruz (önceki %13,9)

*uysal: Enflasyonun 2020 yıl sonunda %8,2 olarak gerçekleşeceğini tahmin ediyoruz (önceki %8,2)

*uysal: Enflasyonun orta vadede %5,0 düzeyinde istikrar kazanacağını tahmin ediyoruz

*uysal: Enflasyonun, %70 olasılıkla 2019 yılı sonunda %11,2-12,8 aralığında -orta noktası %12,0- gerçekleşeceğini öngörüyoruz (önceki %11,5-16,3 aralığı ile %13,9)

*uysal: Enflasyonun, %70 olasılıkla 2020 yılı sonunda %5,3-11,1 aralığında -orta noktası %8,2- gerçekleşeceğini öngörüyoruz (önceki %5,2-11,2 aralığı ile %8,2)

uysal: Geldiğimiz noktada, gevşeme yönündeki alanın önemli bir bölümünü kullandığımızı, bununla birlikte atılabilecek ilave adımların zamanlaması ve boyutunu veri akışına ve enflasyon görünümündeki gelişmelere göre şekillendireceğimizi vurgulamak isterim

*uysal: Enflasyonu en kısa sürede kalıcı olarak tek haneye, ardından da yüzde 5 olan nihai hedefimize düşürmeye odaklanmış durumdayız

Sayfa 457/1001 İlkİlk ... 357407447455456457458459467507557957 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •