Sayfa 460/1001 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak: Tarihin en büyük 3 kur saldırısına maruz kalmamıza rağmen emin adımlarla hedefimize ulaşmaya devam ediyoruz
    Yıllarca Dışborç alıp kuru düşük tuttunuz şimdi de Dışborç ödeyeceksiniz kuru yüksek tutmanız gerekiyor... Durum bu kadar basit iken yeldeğirmenine savaş açan Don Kişot havalarına bürünmek de neyin nesi!!..
    Ama efenim acıtıyor demeyeceksin çünkü bu yolu seçen de sizdiniz..

Bülent Arınç : KHK bir faciadır, bunu 7-8 televizyon kanalında dile getirdim. En son dikkat çekmek için biz bir maaş alacaksak bunun yarısını zaten öğrencilere burs olarak veriyordum. Yarısını da KHK mağdurlarına vereceğim demiştim.

Çok eleştirildim ama ben KHK faciasına dikkat çekmek için bunu dile getirdim. Çevremde o kadar çok bu felaketi yaşayan insan var ki...

Evime temizlik yapmaya gelen bir daire başkanı kadını gördükçe, eşi polis ihraç edilen bir kadını gördükçe ben yerin dibine geçiyorum. Kırıkkale'den yumurta getirip kapı kapı satmaya çalışan bir genel müdür gördüğüm zaman felaket görüyorum. Bir benzinlikte pompa tutan bir Danıştay üyesini gördükçe acı duyuyorum. Bir lokantada garsonluk yapan bir genel müdür gördüğüm zaman perişan oluyorum. Bütün bunlar oluyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ziraat yatırım : Garanti bankası çeyrek raporu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bülent Arınç : KHK bir faciadır, bunu 7-8 televizyon kanalında dile getirdim. En son dikkat çekmek için biz bir maaş alacaksak bunun yarısını zaten öğrencilere burs olarak veriyordum. Yarısını da KHK mağdurlarına vereceğim demiştim.

Çok eleştirildim ama ben KHK faciasına dikkat çekmek için bunu dile getirdim. Çevremde o kadar çok bu felaketi yaşayan insan var ki...

Evime temizlik yapmaya gelen bir daire başkanı kadını gördükçe, eşi polis ihraç edilen bir kadını gördükçe ben yerin dibine geçiyorum. Kırıkkale'den yumurta getirip kapı kapı satmaya çalışan bir genel müdür gördüğüm zaman felaket görüyorum. Bir benzinlikte pompa tutan bir Danıştay üyesini gördükçe acı duyuyorum. Bir lokantada garsonluk yapan bir genel müdür gördüğüm zaman perişan oluyorum. Bütün bunlar oluyor.
    Türkiye bağırsaklarını temizliyor diye tertemiz insanları suçsuz yere yalanlarla hapse tıkarken iyi mi oluyordu?

KHK ile gerçekten mağdur olan mutlaka vardır hepsine geçmiş olsun inşallah da en kısa sürede masumiyetleri ispatlanır aklanırlar, ama haklı yere yanan da kusura bakmayın yansın...

mb başkanına göre kamu bankaları fx te dövizle oynaşıyorlarmış...

döviz neden artmıyor diye kimse sormaz artık herhalde
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Eski CHP Milletvekili Eren Erdem'in infaz süresi dikkate alınarak tahliyesine karar verildi. / NTV

Akar: S-400 füze sisteminin tam kapasite çalışması için yapılan faaliyet 2020 baharına kadar sürecek-ntv

Sayfa 460/1001 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560960 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •