Sayfa 464/1001 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564964 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,705 - 3,712 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

GÜNAYDIN ARKADAŞLAR,YAĞMURLU BİR ANKARA SABAHINDAN SELAM VE SEVGİLER

DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

2. Günaydın hayırlı cumalar

AK Parti tarafından Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne sunulan içinde dijital hizmet, konaklama, değerli konut gibi yeni vergilerin yer aldığı yeni vergi paketi Plan ve Bütçe Komisyonu'nda kabul edildi.

Teklifle, “Konaklama Vergisi” adı altında yeni bir vergi getiriliyor.

Otel, motel, tatil köyü, pansiyon, apart hotel, misafirhane ve kamping gibi tesisler ile dağ ve yayla evi gibi kırsal turizm tesislerinde verilen geceleme hizmeti konaklama vergisine tabi olacak.

Konaklama vergisi otelde kalan müşterilerden alınacak.

5 yıldızlı otel ve tatil köyleri için 18 TL; 4 yıldızlı otel ve tatil köyleri için 12 TL; 3 yıldızlı oteller ve belediye belgeli konaklama tesisleri için 9 TL; 2 ve bir yıldızlı oteller, pansiyon, motel, apart hotel ve kampingler için 6 TL; butik oteller ve özel konaklama tesisleri için 18 TL olacak.

https://www.internethaber.com/yeni-v...k-2060527h.htm
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

4. Burasi yeri degil ama bilgi sahibi olan kisi coktur diye dusundum..
    Ikale vergisi geri odemesi icin muracaat eden var mi varsa parayi alan var mi....ben bes ay once muracaat ettim hala odenmedi.....

5. Yine top çeviriyorlar...

*ito: Istanbul'da ekim'de perakende fiyatlar yıllık %11,28 arttı

*ito: Istanbul'da ekim'de perakende fiyatlar aylık %1,78 arttı

*ito: Istanbul'da ekim'de toptan fiyatlar aylık %1,50 arttı

*ito: Istanbul'da ekim'de toptan fiyatlar yıllık %6,77 arttı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Pompeo: Türkiye 17 ekim bildirisine bağlı kalmalı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. PKK terör örgütüdür. PYD konusunda ilk günden diyorum görüşülmesi gerekiyordu. Terör örgütü değil benim gözümde ifadelerini kullanan Parti Meclisi üyesi Erdal Aksüngerin disipline sevkine gerek olmadığına karar verildi.
    PKK harf değiştirince PKK olmuyorsa, sen de o sözleri Erdal değil Merdal olarak söyledim diyeydin mantığınla çelişmezdin..

Sayfa 464/1001 İlkİlk ... 364414454462463464465466474514564964 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •