Sayfa 471/1001 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571971 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

1. YPG/PKK'ya yönelik ekim ayında yurt içi ve yurt dışında düzenlenen operasyonlarda 1090 terörist etkisiz hale getirildi.
    https://veryansintv.com/bebek-katili...de-agir-darbe/

HDP teröristler için ant içti!
    HDP'nin Küçükçekmece Belediyesi'ne ait salonda gerçekleştirdiği İstanbul 3. Olağan Kongresi skandala sahne oldu. Partililer salona 'Yaşasın rojava direnişi' sloganlarıyla girerken, kongre açılışı teröristler için saygı duruşunda bulunulması ve ant içilmesiyle başladı.
    https://veryansintv.com/hdp-teroristler-icin-ant-icti/

PKK/hdp'li teröristlerin ne zaman ki and içerken leşleri alınır,
    işte ki o zaman teröristlere karşı amansız olmuşsundur..

Beşiktaş meydanında otobüsün durağa dalması sonucu durakta bekleyen 9 kişi yaralandı , 3’ünün durumu ağır. Olay sebebiyle Beşiktaş sahil yolu trafiğe kapatıldı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Beşiktaş meydanında otobüsün durağa dalması sonucu durakta bekleyen 9 kişi yaralandı , 3’ünün durumu ağır. Olay sebebiyle Beşiktaş sahil yolu trafiğe kapatıldı
    İBB Sözcüsü : Kağıthane-Kabataş seferi yapan Özel Halk Otobüsü şoförü, güzergahı dışındaki bir durağa aracı sürerek durak ve otobüsteki 14 vatandaşımızı yaralamıştır. Tedavisi devam etmekte olan 12 vatandaşımıza acil şifalar dileriz. Konuyla ilgili en doğru bilgileri kamuoyuyla paylaşacağız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

CnnTürk : Beşiktaş Meydanı'nda bir otobüs durağa daldı, ilk belirlemelere göre, durakta bekleyen 2'si ağır 13 kişi yaralandı. İddiaya göre, hızlı geldiği otobüsle durağa dalan sürücünün kazanın ardından elinde bıçakla aşağı inerek, duraktaki bir kişiyi bıçakla yaraladıktan sonra Beşiktaş İskelesi'nden denize atladığı, polisler tarafından denizden çıkarılarak gözaltına alındığı öğrenildi.

Saadet Partisi’nin kongresinde neler oldu: Erbakan var, Atatürk yok!

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/s...ok-254839h.htm

Fark nerede?

Kimle?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

7.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Saadet Partisinin kongresinde neler oldu: Erbakan var, Atatürk yok!
    Bu zihniyet her zaman Atatürk'e karşıydı..
    Karamollaoğlu da ne düşündüğünü saklayıp bizi hiç üzmemiştir işkembesinde ne varsa kusmuştur...
    Karamollaoğlu, HDP ile ittifak yapamamalarının nedenini de söyledi, "Biz istedik ancak anketler yüzünden olmadı" dedi. Karamollaoğlu, 'anadilde eğitim'e olumlu baktığını belirterek, 'Bu çok tabiidir' ifadelerini kullandı

Türk Telekom’dan gerçek 5G denemesinde dünya hız rekoru

Türk Telekom, Huawei ile birlikte canlı 5G test şebekesi üzerinde gerçekleştirdiği denemede saniyede 2.9 Gbps üzeri hızlara ulaşarak bu alanda dünya rekorunu kırdı. Bu denemeyle Türk Telekom, aynı zamanda 5G Yeni Radyo Taşıyıcı Birleştirme Teknolojisini (NR Carrier Aggregation) de ticari telefonlar ile dünyada ilk defa deneyen operatör oldu.

https://www.akilligundem.com/turk-te...ya-hiz-rekoru/
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 471/1001 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571971 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •